מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים

מחירון הרחקת יונים

מחירון הרחקת יונים האמין והמקצועי בישראל

אנו מציגים בפניכם מחירון הרחקת יונים שבו מוצגים המחירים המומלצים וההוגנים ביותר. בחרנו בסוגי השיטות והעבודות הנפוצות בכל מה שקשור להרחקת יונים מקצועית. עבודות אלו מייצגות את מחירי השוק. לצורך קבלת מחיר סופי ופירוט העבודה צרו עימנו קשר לטלפון 058-555-88-96.
כמעט כל אחד מסוגל להדביק דוקרן על אדן חלון אבל מה קורה אם תצטרכו להדביק את הדוקרנים במקום גבוה שאין לכם גישה אליו? פה תתחילו לחפש בגוגל נותני שירות ותיחשפו מן הסתם למגוון רחב של מחירוני הרחקת יונים. גוגל מפוצץ באתרים של הרחקת יונים ופער המחירים גבוה ואתם מבולבלים. לרוב, בדף הראשון בגוגל תמצאו את האתרים המקודמים ביותר שאמורים להיות המומלצים ביותר, לפחות כך היה בעבר עד לפני מספר שנים. אתרים של נותני שירות איכותיים קיבלו חשיפה ובהתאמה לכך קיבלו דירוג גבוה בגוגל.
בשנים האחרונות, לא כך הדבר כלל וכלל!!

מקדמי אתרים בונים אתרים משל עצמם

בשנים האחרונות נדחקו בעלי המקצוע האיכותיים לתחתית הדף הראשון בגוגל ואף לשני ולשלישי. כמו פטריות לאחר הגשם החלו להופיע במקומות הראשונים והנחשקים, אתרים חדשים של כל מיני מקדמי אתרים ולעיתים גם כמה אתרים של אותו מקדם. כחלק מהאסטרטגיה שלהם הם מפרסמים מחירוני הרחקת יונים במחירים זולים בפערים עצומים ממחירי השוק. זאת על מנת שתתרשמו מהמחיר הזול ותיכנסו לאתר שלהם לבדוק את המחיר. כל כניסה או הקלקה שלכם על האתר מלמדת את גוגל שהאתר שלהם מושך קהל וכך גוגל מדרגת אותם גבוה. כמובן שהמחיר שמפורסם בכותרת אינו חלק מהמחירון האמיתי. זו רק אשליה וחירטוט. המחיר האמיתי יתברר לכם לאחר השיחה ותיאום הביקור.
אז איך תדעו האם מדובר באתר של מקדם אינטרנט או באתר של מרחיק יונים מקצועי?

מחירון הרחקת יונים פיקטיבי

נכון, קשה לדעת ולהבדיל האם מדובר באתר של מרחיק יונים מקצועי או שמדובר באתר פיקטיבי של מקדם אתרים. נקדים ונזהיר כי מחירים נמוכים מדיי צריכים להדליק נורה אדומה ותבדקו בציציות את האתר ונותן השירות. לרוב תגלו כי מדובר בקבוצת נוכלים שקידמה אתר אינטרנט עם מחירון פיקטיבי לראש העמוד הראשון. את פרצופם של בעלי האתר, לעולם לא תראו. הם תמיד ישלחו את “העובדים” שלהם.
הנוכלים הם בעצם מקדמי אתרים שבעבר התפרנסו מקידום אתרים של בעלי מקצוע חופשיים. עם הזמן גדל התיאבון שלהם והם החליטו לשנות את היוצרות.

במקום לקדם אתרים של אחרים הם התלבשו על הרבה נישות ופתחו אתרים משל עצמם כאשר את כל הלידים [הפניות] המגיעים אליהם הם מפנים לקבוצות ווטסאפ של בעלי מקצוע אמיתיים. בעלי האתרים גובים עמלות רצחניות מבעלי המקצוע האומללים [25-40% ואף יותר] שנאלצים להצטרף לקבוצות משלל סיבות. הסיבה העיקרית להצטרפותם של בעלי המקצוע הוא פרנסה דלה. אין להם אתר אינטרנט חזק והם עדיין חדשים במקצוע ואין להם קהל שחוזר או ממליץ עליהם.

הדבקת דוקרנים נגד יונים

 

כיצד קובעים את מחירון הרחקת יונים

שירותי הרחקת יונים אינם קבועים ומושפעים ממס’ גורמים, לעומת זאת, רוב מוצרי הרחקת יונים הינם קרובים יותר למחירון הרחקת יונים משום שמדובר בדרך כלל במוצר מדף:

 אמצעי הרחקה – מחיר התקנת דוקרנים נגד יונים עומד על 50-100 ₪ למטר.

 מורכבות השטח –  טווח מחיר ניקוי מסתור כביסה עם רמת לכלוך ממוצעת ינוע בין 800-1000₪. במקרים של מסתור עם ריבוי מזגנים, צפיפות גבוהה ורמת לכלוך גבוהה מאוד, המחיר יקר יותר.

מרחקים, מורכבות ההתקנה והעבודה – 

למרחק הנסיעה/זמני נסיעה יש השפעה מכרעת על העלות הסופית של העבודה. גם מורכבות העבודה כגון התקנת רשת מתוך מסתור הכביסה או התקנה באמצעות גלישה [סנפלינג].

 

מחירון להרחקת יונים [ט.ל.ח]

פתרון מומלץ להרחקת יוניםכמה יעלה לי?

כמה יעלה לי להתקין רשת יונים?

רשת מונופיל בגדלי חורים שונים למסתור סטנדרט 3*2[חומר כבה מאליו]

החל מ- 800₪

כמה עולים דוקרנים נגד יונים?

דוקרני נירוסטה W4 בסיס פוליקרבונט אלסטי עמיד בקרינת UV

ברכישת 100 יח’ – מחיר 10₪ ליח’.
ברכישת 100-150 יח’ ומעלה – מחיר 9.5₪ ליח’.
160 ומעלה במחיר 9₪ ליח’.
מתחת ל- 100 מחיר 11₪ ליח’.
מינימום לרכישה 50 יח’

כמה עולה התקנת דוקרנים נגד יונים?

דוקרני נירוסטה W4 בסיס פוליקרבונט אלסטי עמיד בקרינת UV

החל מ- 50₪ למטר רץ [30 מ’ ומעלה]

מתחת ל- 20 מ’ עלות 70₪ למטר רץ

כמה יעלה לי להזמין לוכד יונים?החל מ- 500₪
מה מחיר ניקוי מסתור כביסה [מרפסת שרות] מצואת יוניםהחל מ- 700₪

מה מחיר פינוי קן יונים

החל מ- 200₪
  
  
 
מחירים אלו אינם סופיים. המחיר הסופי יקבע רק לאחר שיחה עם הלקוח וקבלת תמונות מאתר העבודה. העלויות ישתנו בהתאם לשעת ויום העבודה, קושי העבודה והמרחק ועוד מס’ פרמטרים
 
error:
Call Now Button