מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים


ניקוי מסתור כביסה מצואת יונים

ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה

ניקוי מסתור כביסה מצואת יונים [קקי של יונים]

כמעט בכל בית בישראל זקוק לשירותי ניקוי מסתור כביסה מצואת יונים. מפגעי יונים במסתור כביסה [מרפסת כביסה] הם השכיחים ביותר בדירות בבניינים משותפים לכן שם נדרשים שירותי ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה. המחזה ממש לא נעים, כביסה ממש לא ניתן לתלות שם, היונים עושות רעש מפחיד. יש ריחות חזקים של לכלוך יונים שבוקעים ושלל סכנות בריאותיות מרחפות באוויר. נסכם ונאמר: המטרד של כל מי שיש לו יונים בחצר או בגינה יכול להוציא אותו מדעתו בעיקר בגלל הטינופת במסתור הכביסה. ולא רק, גם המטרד של הרעש של משק הכנפיים מדיר שינה אצל רבים. ניקוז המים ברצפת המסתור נסתם ואז מתרבים יתושים. עכשיו גם נזדקק לשירותי הדברת יתושים וההוצאה גדלה.  אם הגעתם עד לכאן אז כנראה שאתם מאוד מוטרדים ממסתור כביסה מלוכלך ומעוניינים בשירות ניקוי מסתור כביסה[מרפסת כביסה] במחיר זול.

ניקוי מסתור כביסה מצואת יונים

ניקוי מסתור כביסה מחיר משתלם

רוצים לדעת איך מנקים צואה של יונים במחיר לא יקר?  עושים סקר שוק ובוחרים את… ממש לא את הזול ביותר. ניקוי מסתור כביסה מחיר זול יעלה בסוף ביוקר. אנחנו לא ממליצים לבצע  ניקיון של מרפסת הכביסה לבד. אחד הדברים החשובים שצריך להתייחס אליהם בכובד ראש הוא ההיבט הבריאותי [סכנות ומחלות יונים] כי הרי ידוע כי יונים מהוות מפגע תברואי מהחמורים שיש בעולם ההדברה. לכן, תעשו לעצמכם טובה גדולה ותדאגו לנקות את צואת יונים ממסתור הכביסה באמצעות חברת ניקיון רצינית ומקצועית. ברגע שמזניחים את מפגע היונים, יצטברו כמויות גדולות של צואת יונים [לשלשת יונים]. במצב כזה המחיר הזול לפתרון הבעיה יתייקר ולא יהיה משתלם כמו בהתחלה.

פינוי צואת יונים ממסתור כביסה

החשיבות של פינוי מסתור כביסה מצואת יונים גדולה לאין שיעור מבחינה בריאותי לכן אנו משתמשים בתכשירי ניקיון מעולים ובמכשיר שטיפה בלחץ מים חזק כי אם משתמשים רק בשפכטלים המחיר של הפינוי יהיה יקר ולא זול. מכונת השטיפה של הגללים של היונים מקלה על העבודה הקשה במסתור הכביסה. לאחר שסיימנו לנקות היטב ופינינו את הלכלוך של היונים ממרפסת הכביסה וגם עשינו הדברה וחיטוי יש שלב נוסף ומכריע. אנו הרי לא רוצים שהיונים יחזרו למסתור הכביסה וילכלכו אותו בשנית. זהו השלב של התקנת רשת במסתור הכביסה להרחקת היונים לצמיתות שאסור לוותר עליו כי הכרחי ביותר. רשת נגד יונים במסתור כביסה תמנע כניסה של יונים והמקום יהיה נקי מלשלשת ללא פגרים של יונים.

ניקוי מסתור כביסה [מרפסת כביסה] מלכלוך יונים - קקי של יונים

פינוי קיני יונים ממסתור כביסה - פינוי יונים וגוזלים ממרפסת שירות

כל ניקוי מסתור כביסה מתבצע בסיוע של מדביר מקצועי עם רישיון שיבצע חיטוי והדברת פרעושים וקרציוני יונים.

קירצוף עם דטרגנטים ומכונת שטיפה בלחץ במסתור הכביסה - חיטוי עם כלור והדברה

25 שנות ותק בתחום פינוי מסתור כביסה מלשלשת יונים - הכי ותיקים ומנוסים בארץ

מחירי ניקוי שלשלת יונים במחירים הזולים ביותר

חברה מקצועית של ניקוי מסתור כביסה מקקי של יונים

לנו יש רישיון הדברה לכיני יונים – תבדקו את המתחרים!
זקוקים לשירותי ניקוי מסתור כביסה? ריח מסריח של לשלשת נכנס לבית? לא מצליחים להשתלט על הניקיון במרפסת?  מתעניינים בשירותי פינוי פגרים של יונים שמקננות במסתור הכביסה?  חברתנו מציעה שירותי ניקוי מסתור כביסה, חיטוי, ריסוס והדברת מזיקים 

ניקוי מסתור כביסה

ניקוי מסתור כביסה לפני ואחרי

ניקוי מסתור כביסה מחיר ניקוי צואת יונים ממסתור כביסה

ניקוי מסתור כביסה [מרפסת כביסה] - לפני תחילת ניקיון

ניקוי מסתור כביסה [מרפסת כביסה] - לאחר ניקיון, חיטוי והדברה

הדברת מזיקים וטפילי יונים, חיטוי בכלור נגד חיידקים ובקטריות במסתור כביסה

חומרי השטיפה והסבונים אינם קוטלי חרקים או חיידקים בתוך מסתור הכביסה לכן נסיים את ניקיון מסתור הכביסה עם חיטוי בכלור שיחסל את כל הבקטריות והמזיקים ונוסיף הדברה יסודית שתקטול חרקים ושאר טפילים (תיקנים, קרציוני יונים, דג הכסף) שהתרבו לצד היונים והתמקמו בנקודות בעייתיות.

גלריית תמונות - מסתור כביסה [מרפסת כביסה] לפני ואחרי

ניקוי מסתור כביסה - לפני ניקיון

ניקוי מסתור כביסה - אחרי ניקיון

ניקוי מסתור כביסה - לפני ניקיון

מסתור כביסה אחרי ניקיון חיטוי והדברה

שאלות נפוצות בנושא ניקוי צואת יונים

תעמדו בתוך מרפסת השירות ותקרצפו את כל חלקי המסתור עם מברשת, יעה ומטאטא. לאחר שאספתם את לשלשת היונים תשפכו חומרי ניקוי ותנקו ביסודיות עם מים. לא לשכוח לבצע חיטוי בסיום הניקוי.

כי הוא אינו אטום. התקנת רשת ניילון שקופה מרחיקה יונים לצמיתות. התקנת רשת יונים שעמידה בקרינת UV מונעת חדירת יונים וגם קקי של יונים [לשלשת יונים].

שלשלת יונים מפיצה ריח לא נעים וזו סיבה מספיק טובה לעשות ניקוי מסתור כביסה. חלקיקי צואת יונים עפים ברוח ושאיפתם עלולה, במקרים מסוימים, לגרום נזקים בריאותיים.

  1. מעניקים גם ניקיון וגם התקנת רשת. מקצוענים. 2. ניסיון רב שנים. 3. פדנטים ויסודיים. 4. בעלי רישיון הדברה. 5. ערוכים לכל תרחיש
error:
Call Now Button