מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

התקנת רשת נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה

התקנת רשת נגד יונים

רשת נגד יונים במסתור כביסה היא לא סתם רשת מפלסטיק שקונים בטמבורייה ותולים אותה עם אזיקונים. ההתקנה של רשת נגד יונים מפלסטיק עלולה לקחת זמן רב לאדם שאינו מיומן בהתקנת רשתות נגד יונים מפלסטיק, המאמץ גדול מאוד, המשימה מסוכנת הן מבחינה פיזית והן מבחינה בריאותית, הריחות קשים מאוד וגם אם צלחתם, אתם תוך פרק זמן תתאכזבו כשתבחינו שרשת הפלסטיק מתפוררת לנגד עיניכם. רשת הפלסטיק אינה מיועדת כלל להרחקת יונים ויש לה שימושים אחרים ובטח לא בחשיפה לפגעי מזג האוויר במסתור הכביסה. במרבית המקרים רשת יונים מפלסטיק לא תחזיק מעמד: אחת מן השתיים, או שהרשת תתפורר או שהאזיקונים יתבלו ויקרעו. ממש לא שווה את המאמץ.

רשת נגד יונים מקצועית

התקנת רשת יונים

בניגוד לרשת יונים מפלסטיק, רשת נגד יונים מקצועית למסתור כביסה הינה רשת ייעודית שעשויה מניילון (רשת דומה לרשת דיג) בדיוק כמו בתמונה למעלה או רשת נגד יונים שעשויה מחבלים. כל רשת נגד יונים אחרת, בייחוד רשת נגד יונים מפלסטיק לבן נידונה לכישלון (כמעט). כדי לבצע התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה באיכות גבוהה יש לבחור מתקין מומלץ לרשתות נגד יונים: זהו מרחיק יונים מקצועי שיש לו את כל הכלים הדרושים להתקנת רשת נגד יונים, הוכחות מצולמות של מסתורי כביסה או מרפסות שירות שבהן התקין רשתות נגד יונים עם אחריות לעבודה שלו.

רשת נגד יונים, מתקין מקצועי של רשתות נגד יונים מחיר זול

התקנת רשת נגד ציפורים מניילון שקוף

כל התקנת רשת מבוצעת על ידי מתקין רשתות מקצועי

רשת ניילון בעובי 0.7 מ"מ מחוזקת בכבל פלדה

עוגנים יציבים לקירות הבטון

25 שנות ותק בתחום הרחקת יונים לצמיתות

התקנת רשת נגד ציפורים ויונים במחיר הכי זול

רשת יונים מקצועית

רשת נגד יונים מחיר

רשת פלסטיק אייס
רשת נגד יונים הום סנטר לבנה
רשת פלסטיק הום סנטר ליונים
רשת מפלסטיק הום סנטר להרחקת יונים

מתקין מקצועי של רשת נגד יונים

סכנות רבות קיימות לאדם הנכנס לתוך מסתור הכביסה לשם התקנת רשת נגד יונים. נזכיר כמה מהן: סכנת החלקה על הלשלשת, סכנת נפילה בזמן הירידה למסתור הכביסה או בזמן העלייה חזרה, סכנת נפילה אל מחוץ למסתור הכביסה סכנה בריאותית כתוצאה מחשיפה לאבק לשלשת היונים ועוד ועוד. התקנת רשת ליונים במסתור כביסה הינה התקנה מורכבת שדורשת ניסיון והיכרות עם תחום הרחקת היונים שרק מתקין מקצועי של רשת נגד יונים יכול להתמודד איתה. אין מסתור כביסה אחד דומה לשני. ישנם מסתורי כביסה פתוחים לחלוטין, ישנם מסתורי כביסה עם מעקה נמוך, יש מסתורי כביסה עם מעקה למחצה. ישנם בשוק אף מסתורי כביסה בצורת האות “ריש”. יש מסתורי כביסה הנמצאים בעומק רב ויש מסתורים אשר אין להם בסיס יציב. מניסיון אנחנו יכולים להצהיר כי יכולת אילתור בזמן התקנת הרשתות היא יתרון חשוב כך שיש חשיבות גבוהה לבחירת מתקין מקצועי של רשת נגד יונים שהוא האדם הנכון להתקנת הרשת נגד חדירת יונים. 

תמונה אחת שווה 1000 מילים
רשת נגד יונים
רשת נגד יונים מניילון (כמו רשת דייג)

 רשת נגד יונים מומלצת?

רשת נגד יונים מניילון היא רשת נגד יונים מומלצת. זה הפתרון הכי יעיל, עמיד, ושקוף למניעת כניסה של יונים (וגם הפתרון ההומני ביותר). התקנת רשת נגד יונים מניילון מספקת פתרון מצוין עבור יונים שבחרו לקנן סביב או תחת מנועי מזגנים במסתורי כביסה או מרפסות שירות משתי סיבות עיקריות: הראשונה, רשת נגד יונים מניילון בעלת מראה שקוף שזה אומר שאין פגיעה בנוף הנשקף מבעד לחלון, היא אינה מכערת את מראה הבניין ומאפשרת כניסת אור ואוויר לייבוש הכביסה במסתור. השנייה, רשת נגד יונים מניילון חזק מאוד ובעל גמישות יוצאת דופן שמקנה לרשת אורך חיים של שנים רבות.
לסיכום:

רשת להרחקת יונים מומלצת

רשת מניילון למניעת כניסה של יונים לחללים סגורים היא המחסום האפקטיבי ביותר והדיסקרטי ביותר שמבטיח להשאיר את היונים מחוץ לבית ובלי להזיק להם. רשת יונים שקופה היא פתרון ייחודי בגלל היכולת שלה להימתח למידות משתנות. רשת נגד יונים מניילון עשויה מחומר הנקרא פוליאתילן, הרשת עמידה בפני קרינת uv, מה שנותן לה אורך חיים של לפחות 5 שנים אם היא מתוחזקת כראוי. רשת נגד יונים מקצועית מתאימה מאוד להתקנה גם בתוך הבית וגם מחוצה לו בגלל העמידות המצויינת שלה לפגעי מזג האוויר.

הרחקת יונים מהמרפסת עם רשת ניילון
רשת נגד יונים - סגירת מרפסת חיצונית
הרחקת יונים מפרגולה חיצונית
רשת נגד יונים לפרגולה
רשת יונים מקצועית
מתקין מקצועי של רשת נגד יונים

רשת נגד יונים מחיר

עלות ההתקנה של רשת נגד יונים מתחילה מ- 700 ש”ח למסתור כביסה סטנדרטי. המחיר של הרשת יכול להגיע גם ליותר מכך עד 2000 ש”ח. אך אם כל דיירי הבניין משתתפים במבצע להתקנת רשת נגד יונים מחיר העלות מוזל יותר. נביא בפניכם דוגמאות למחירי רשתות נגד יונים, כיצד אנו מתמחרים ואיך אפשר להוזיל עוד יותר את טווח המחירים.

הצעת מחיר לרשת נגד יונים במסתור כביסה

רוב הפניות אלינו מתרכזות להתקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה. המקומות הללו קורצים ליונים מכיוון שהם נגישים ליונים. הבאנו בפניכם מספר ההצעות מחיר לרשת נגד יונים במסתור כביסה כאשר מדובר בהתקנה פנימית. אז ראשית נבהיר איך בנויה הצעת מחיר לרשת נגד יונים בהתקנה פנימית, כלומר התקנה של הרשת מתוך מרפסת השירות. בהמשך נדון גם בהתקנת רשת למסתור כביסה חיצוני כלומר התקנת רשת בשיטת סנפלינג.

Call Now Button