מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

 

תוכן העניינים

חילוץ יונה

חילוץ יונה חסרת אונים שהסתבכה או תקועה ברשת

זקוקים לשירותי חילוץ יונה שהסתבכה ברשת במסתור הכביסה?
מסתור כביסה או מרפסת שירות הם יעד מועדף עבור יונים לקנן. לכלוך היונים והמפגע שהן יוצרות מאלץ אותנו להתקין רשת נגד יונים במסתור הכביסה. יונה שבנתה קן בתוך המסתור מגלה לתדהמתה כי הגישה לקן נחסמה ומנסה בכל כוחה לחזור פנימה. לעיתים קרובות, יונה חסרת מזל לפעמים נתקעת ברשת ומסתבכת עם הכנפיים בתוך הלולאות. ככל שהיונה מתאמצת יותר להשתחרר, קורה תהליך הפוך של הסתבכות קשה יותר בתוך הרשת. זה מחזה לא נעים לראות יונה תלויה על רשת ללא יכולת חילוץ עצמי. במקרה כזה יש צורך לחלץ את היונה שהסתבכה ברשת בצורה כזו שלא יפגעו הכנפיים שלה והנוצות לא יתלשו כי אחרת לא תוכל לעוף יותר. לדעתנו חשוב מאוד גם לבצע את החילוץ בצורה כזו שעמוד השדרה שלה לא יתעקם כי אז היא עלולה למות או להיחנק מרשת היונים.

איך משחררים [מחלצים] יונה תקועה ברשת

הגישה ההומנית כיום בניגוד לעבר מאפשרת חילוץ יונים ללא פגע על פני הריגה שלה. בעבר לא היה ניתן לקבל שירותי חילוץ יונה תקועה ברשת ואז פשוט היו משאירים את היונה לגווע לאיטה או פשוט ממיתים אותה בזדון. סאנשיין מעניקים שירותי חילוץ יונים שהסתבכו ברשת על ידי מחלץ יונים מקצועי שמתקרב בזהירות אל היונה כדי לא להבהיל אותה. שחרור היונה מתבצע בזהירות מבלי לעקם את גפיה של היונה אלא על ידי חיתוך זהיר של הרשת סביבה. חשוב לציין כי שחרור היונה מתבצע על ידי בעל מקצוע מומחה בתחום חילוץ יונים. חשוב לוודא עם נותן השירות כי הוא מנוסה ואינו נרתע ממגע עם יונה כדי שלא ייבהל ויפגע בה.

✔️ חילוץ יונה תקועה בתוך רשת יונים
הגעה זריזה כולל שבת וחג
✔️ שירותי חילוץ  24/7
✔️ חילוץ ושחרור יונה שנתקעה במרפסת
מומחה עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ אזורי שירות חיפה – אשדוד

מה לעשות עם יונה שתקועה ברשת מסתור כביסה

רשתות להגנה בפני יונים זו שיטה הומנית שנפוצה בהרבה דירות. יונה שהיתה רגילה לגור בתוך המסתור, מגורשת עכשיו וצריכה לחפש בית חדש. לא כל היונים ששות לכך ומנסות בכל הכוח לשוב אל הקן. לפעמים היונים לא מבינות שהדרך חזרה אל המסתור חסומה ואין להן סיכוי לחדור בעדה. במהלך הניסיון לעבור את הרשת הן מסתבכות עם הכנפיים בתוך החורים של הרשת בלי יכולת להיחלץ.

מקרה  נוסף הוא כאשר יונים חדשות לא שמות לב לרשת שמותקנת בתוך מסתור הכביסה. לרוב זה מתרחש כאשר מותקנת רשת יונים שקופה. היונים עפות “דוך” אל תוך הרשת השקופה ומרוב העוצמה הן נתקעות בתוך הרשת.

אם שמתם לב שיונה הסתבכה בתוך הרשת יש לשחרר אותה בזהירות ולהשיב אותה אל הטבע. אך לא כולם אמיצים ולא לכולם יש אפשרות להשתלשל לתוך מסתור כביסה לכן קיים השירות שלנו. לוכד יונים מומלץ והומני יגיע על מנת לשחרר את היונה בזהירות ולהשיבה אל הטבע.

לקבלת שירות של חילוץ יונה מתוך רשת חייגו – 058-555-88-96

error:
Call Now Button