מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים


התקנת דוקרנים נגד יונים

התקנת דוקרנים נגד יונים

התקנת דוקרנים נגד יונים  [שיטה הומנית]

התקנת דוקרנים נגד יונים, מתי ואיך?

אחת מהשיטות האמינות ביותר של הרחקת יונים לצמיתות ממבנים היא התקנת דוקרנים נגד יונים. נסביר לכם גם את ההבדלים בין סוגי הדוקרנים השונים שנועדו להגן על מבנים בפני מפגע של יונים.
כשיונים וגם ציפורים אחרות, כדוגמת מיינה הודית או עורבים, נוחתות על אדן החלון או מסתור הכביסה הן דואגות להשאיר אחריהן מחזה לא נעים ובעיקר מסריח בדמות של צואת יונים (לשלשת יונים) או לחילופין יונים מתות. בעבר היה נהוג להרוג יונים על ידי ירי ברובה אוויר נגד היונים במטרה להמית אותן. כיום ישנם אמצעים אפקטיביים לא פחות והכי חשוב שיטות הומניות להרחקת יונים. אחת השיטות הפופולריות להרחקת יונים הומנית היא התקנת דוקרנים נגד יונים [קוצים נגד יונים].

הערה חשובה: במקומות נחיתה של יונים תמיד תהיה גם לשלשת יונים (צואה של יונים). רוב בעלי הדירות יבחרו להתעלם מבעיית היונים ולהסתפק בניסיונות שווא להבריח אותן. מה שרובנו לומדים בדרך הקשה היא העובדה שהרגלים מולדים קשה לשנות ולכן יונים תמיד יאבקו לחזור לקנן באותו מקום.

התקנת דוקרני יונים מנירוסטה

“ככל שתורחב הבנייה במרכזי הערים, כך תגדל אוכלוסיית היונים” (י.ג). ישנן לא מעט שיטות מקובלות של הרחקת יונים הומנית כגון: פסי הרתעה חשמליים נגד יונים, התקנת רשתות במסתורי כביסה עשויות ניילון או חבלים, התקנת רשתות נגד יונים לאורך מסתורי כביסה בבניינים משותפים ועוד כהנה וכהנה שיטות קוליות או על קוליות שלטענת היצרנים מרחיקים את היונים לצמיתות (בולשיט). אז אם אתם שייכים לקבוצה שצואת היונים הגיעה לה עד נפש ומעוניינים בפתרון אפקטיבי של הרחקת יונים לצמיתות, דעו לכם שהתקנת דוקרנים נגד יונים מהווה פתרון יעיל של 100% כשמדובר בהגנה על משטחי נחיתת יונים כגון: בליטות שיוצאות מקירות מבנה, מדחסי מזגנים, קורות בטון או עץ וכמובן אדני חלונות.

בתמונות מתחת ניתן לראות התקנת דוקרנים נגד יונים וחסימות מרשת אל-חלד לאזורי נחיתת יונים מחירים החל מ 10₪ ליח’*

דוקרנים נגד יונים מחיר W4 *דוקרנים נגד יונים w4 מנירוסטה מחיר מ- 10₪ ליח’

מה זה דוקרנים נגד יונים, איך הם נראים וממה הם עשויים?

שוק דוקרני היונים מתחלק לשתי קבוצות עיקריות: דוקרנים נגד יונים מפלסטיק או דוקרנים נגד יונים ממתכת. לדעתנו האישית, דוקרנים מפלסטיק מגיעים בד”כ באיכות נחותה ואינם עומדים במשימה של הרחקת היונים ולכן נתמקד בדוקרנים העשויים ממתכת (נירוסטה).
דוקרנים נגד יונים [קוצים ליונים] הם בעצם יחידה אחת עשויה חוטי מתכת קשיחים המחוברים לבסיס פלסטי או מתכתי גמיש. כל היחידה מודבקת או מחוברת עם ברגים למגוון רחב של סוגי משטחים עליהם נוחתות היונים. ברגע שהיונים באות במגע עם הקוצים, הן חשות אי נעימות ומדלגות למקום אחר.

האם הדוקרנים מסוכנים ליונים? הם פוגעים או פוצעים יונים? 

דוקרנים נגד יונים לא מסוכנים ליונים. להיפך, הם פתרון מומלץ ויעיל נגד יונים. מדובר בפתרון ארוך טווח, הומני ואפקטיבי שאינו אמור לפצוע או לפגוע ביונים אלא רק להרתיע אותן ולגרום להם אי נוחות בלבד. היונים כמעט ולא באות במגע עם הדוקרנים.

דוקרנים נגד יונים מומלצים

דוקרנים ליונים המוצעים למכירה לקהל הרחב לשתי קבוצות עיקריות: דוקרני הנירוסטה ודוקרני הפלסטיק שבהם לא ניגע משום שהם אינם עושים את העבודה בלשון המעטה. דוקרני הפלסטיק נשברים בנקל והמרווחים בין הקוצים גדולים למדיי ומאפשרים נחיתת יונים לכן ההמלצה שלנו היא תמיד להתעקש על התקנת דוקרני הנירוסטה האיכותיים יותר.
דוקרנים ליונים עשויים מנירוסטה הוכיחו עצמם מעל לכל ספק בתעשיית הרחקת היונים כפתרון הומני ויעיל כנגד יונים. דוקרנים ליונים אלו, יועדים להגנה בפני יונים ומונעים, בצורה הומנית, מיונים [וגם מציפורים אחרות] לנחות על משטחים ולטנף אותם בצואת ציפורים. דוקרני יונים המשמשים אותנו בשגרת העבודה עשויים נירוסטה ומחוברים לבסיס פוליקרבונט שהוא חומר אלסטי ועמיד בפני קרינת uv. שתי התכונות הללו מקנות לדוקרנים יתרונות בהתקנה ובעמידות. דוקרני הנירוסטה אינם מחלידים וניתן להתקין אותם כמעט על כל משטח.

כיצד מתקינים דוקרנים נגד יונים? ✔️ המדריך להתקנת דוקרנים נגד יונים 

מעוניינים לדעת איך מתקינים דוקרנים נגד יונים? התקנת דוקרנים נגד יונים מתבצעת, כאמור, על משטחים עליהם נוחתות יונים. טרם התקנת הדוקרנים יש לוודא גישה בטוחה לכל אזור ההתקנה. השלב הבא הוא ניקוי צואת יונים ממשטח ההדבקה כולל חיטוי בכלור (ניתן להזמין אצלנו שירותי ניקוי לשלשת יונים). לאחר ייבוש מוחלט של המשטח יש למרוח בנדיבות דבק איכותי עמיד בגשם ולחום השמש. את דוקרני הנירוסטה יש להצמיד היטב לדבק. אם בכל זאת נתקלתם בקשיים חייגו אלינו נסביר לכם איך מתקינים דוקרנים נגד יונים.

 1. דוקרנים נגד יונים מחיר
  דוקרנים נגד יונים הם אמצעי הומני של הרחקת יונים שאינו פוגע כלל ביונים אלא רק משמש כגורם הרתעה.
 2. ניקוי משטח נחיתת היונים
  המשטח עליו נתקין או נדביק את הדוקרנים חייב להיות נקי ויבש מלכלוך או צואת יונים (קקי של יונים).
 3. הרחקת יונים הומנית
  העמידו את הדוקרנים על הקוצים ומירחו דבק אקרילי על כל בסיס הדוקרן. 
 4. התקנת דוקרנים נגד יונים על הגג
  את הדוקרן יש להצמיד לקצה המשטח עליו נוחתות היונים ולוודא שכל המשטח יכוסה בדוקרנים.
 5. דוקרנים על המרזבים
  יש להקפיד להתקין דוקרנים בכל הנקודות שעליהן עלולות יונים לנחות, אדן חלון, קצה הגג, מזגנים ובליטות על הקיר החיצוני.
 6. דוקרנים ליונים
  מנקי חלונות, שיפוצניקים על סולמות, פיגומים, צבעים, לכולם יש הרגל מגונה לפגוע ולגרום נזק לדוקרני היונים. הזהירו אותם לבל יפגעו בדוקרנים טרם התחלת העבודה.

כמה עולה להתקין דוקרנים

התקנת דוקרנים נגד יונים מחיר

מחירי התקנת דוקרנים נגד יונים משתנים בהתאם לקושי ההתקנה. אם אתם מסוגלים לבצע בעצמכם את התקנת הדוקרנים: מחיר ממוצע של יח’ דוקרני נירוסטה שאורכה כ- 50 ס”מ יעלה לכם בין 10-15 ש”ח בהתאם לכמות הדוקרנים הנדרשת. דוקרנים יש להתקין בצורה אחראית ומקצועית אחרת הם לא יחזיקו מעמד. לעתים קרובות מקום התקנת הדוקרנים גבוה ובעייתי ולכן אנו לא ממליצים להתקין דוקרנים לבד.
אם חשוב לכם שהדוקרנים יהיו יציבים ועמידים בפני נחיתת יונים עליכם להשתמש בציוד איכותי. אז אם בכל זאת תזדקקו לשירות של מתקין מקצועי של דוקרני יונים, המחיר ינוע בין 45-99 ש”ח למטר כולל הדבקת הדוקרנים.

דוקרנים נגד יונים מנירוסטה 
*כמות מינימום לרכישה:
ברכישת 100 יח’ – מחיר 10₪ ליח’.
ברכישת 100-150 יח’ ומעלה – מחיר 9.5₪ ליח’.
160 ומעלה במחיר 9₪ ליח’.
מתחת ל- 100 מחיר 11₪ ליח’.
[ מינימום לרכישה 50 יח’, המכירה בכפולות של 10]

לקוחות מפרגנים

שאלות נפוצות בנושא התקנת דוקרנים נגד יונים

רוב הדוקרנים הנמכרים בשוק עושים את העבודה. הבעיה היא התקנה לא נכונה ורשלנית. אנו מעניקים שירותי הדבקת דוקרנים על ידי קידוח וברגים או על ידי דבק עוצמתי.

או שבחרת דוקרנים זולים או שהדבקת במקום הלא נכון.

זה עניין של טעם. רוב הדוקרנים עושים את אותה העבודה

 1. מעניקים גם ניקיון וגם התקנת דוקרנים. 2. ניסיון רב שנים. 3. פדנטים ויסודיים. 4. בעלי רישיון הדברה. 5. ערוכים לכל תרחיש
error:
Call Now Button