התקנת דוקרנים נגד יונים

התקנת דוקרני יונים מנירוסטה

בתמונות מתחת ניתן לראות התקנת דוקרנים נגד יונים וחסימות מרשת אל-חלד לאזורי נחיתת יונים
מחירים החל מ 10₪ ליח'*

התקנת דוקרנים נגד יונים לאדני חלונות קבועים או חלונות הנפתחים פנימה

הרחקת יונים לצמיתות בשיטה הומנית באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים

איך ולמה מתקינים דוקרנים נגד יונים?
כשיונים וגם ציפורים אחרות, כדוגמת מיינה הודית או עורבים, נוחתות על אדן החלון או מסתור הכביסה הן דואגות להשאיר אחריהן מחזה לא נעים ובעיקר מסריח בדמות של צואת יונים (לשלשת יונים). אחת מהשיטות האמינות ביותר של הרחקת יונים לצמיתות ממבנים היא התקנת דוקרנים נגד יונים. נסביר לכם גם את ההבדלים בין סוגי הדוקרנים השונים שנועדו להגן על מבנים בפני מפגע של יונים.

במקומות נחיתה של יונים תמיד תהיה גם לשלשת יונים (צואה של יונים). רוב בעלי הדירות יבחרו להתעלם מבעיית היונים ולהסתפק בניסיונות שווא להבריח אותן. מה שרובנו לומדים בדרך הקשה היא העובדה שהרגלים מולדים קשה לשנות ולכן יונים תמיד יאבקו לחזור לקנן באותו מקום.

 1. דוקרנים נגד יונים מחיר W4דוקרנים נגד יונים w4 מנירוסטה מחיר 10₪ ליח'

מה זה דוקרנים נגד יונים, איך הם נראים וממה הם עשויים?

שוק דוקרני היונים מתחלק לשתי קבוצות עיקריות: דוקרנים נגד יונים מפלסטיק או דוקרנים נגד יונים ממתכת. מאחר ובעינינו דוקרנים מפלסטיק מגיעים בד"כ באיכות נחותה ואינם עומדים במשימה של הרחקת היונים, נתמקד בדוקרנים העשויים ממתכת (נירוסטה). דוקרנים נגד יונים הם בעצם יחידה אחת עשויה חוטי מתכת קשיחים המחוברים לבסיס פלסטי או מתכתי. כל היחידה מודבקת או מחוברת עם ברגים למגוון רחב של סוגי משטח עליו נוחתות היונים וכשהיונים מנסות לנחות הן חשות אי נעימות ומתרחקות משם.

האם דוקרנים נגד יונים פוגעים או פוצעים יונים? 

דוקרנים נגד יונים הם פתרון מומלץ ויעיל נגד יונים. מדובר בפתרון ארוך טווח, הומני ואפקטיבי שאינו אמור לפצוע או לפגוע ביונים אלא רק להרתיע אותן ולגרום להם אי נוחות בלבד. היונים כמעט ולא באות במגע עם הדוקרנים.

 

התקנת דוקרנים נגד יונים

"ככל שתורחב הבנייה במרכזי הערים, כך תגדל אוכלוסיית היונים" (י.ג). ישנן לא מעט שיטות מקובלות של הרחקת יונים הומנית כגון: פסי הרתעה חשמליים נגד יונים, התקנת רשתות במסתורי כביסה עשויות ניילון או חבלים, התקנת רשתות נגד יונים לאורך מסתורי כביסה בבניינים משותפים ועוד כהנה וכהנה שיטות קוליות או על קוליות שלטענת היצרנים מרחיקים את היונים לצמיתות (בולשיט). אם אתם שייכים לקבוצה שצואת היונים הגיעה לה עד נפש ומעוניינים בפתרון אפקטיבי של הרחקת יונים לצמיתות, דעו לכם שהתקנת דוקרנים נגד יונים מהווה פתרון יעיל של 100% כשמדובר בהגנה על משטחי נחיתת יונים: בליטות שיוצאות מקירות מבנה, מדחסי מזגנים, קורות בטון או עץ וכמובן אדני חלונות. 

דוקרנים נגד יונים מומלצים

דוקרנים ליונים המוצעים למכירה לקהל הרחב לשתי קבוצות עיקריות: דוקרני הנירוסטה ודוקרני הפלסטיק שבהם לא ניגע משום שהם אינם עושים את העבודה בלשון המעטה. דוקרני הפלסטיק נשברים בנקל והמרווחים בין הקוצים גדולים למדיי ומאפשרים נחיתת יונים לכן ההמלצה שלנו היא תמיד להתעקש על התקנת דוקרני הנירוסטה האיכותיים יותר.
דוקרנים ליונים עשויים מנירוסטה הוכיחו עצמם מעל לכל ספק בתעשיית הרחקת היונים כפתרון הומני ויעיל כנגד יונים. דוקרנים ליונים אלו, מיועדים להגנה מפני יונים ומונעים, בצורה הומנית, מיונים וגם מציפורים אחרות לנחות על משטחים ולטנף אותם בצואת ציפורים. דוקרנים ליונים המשמשים אותנו בשגרת העבודה עשויים נירוסטה ומחוברים לבסיס עשוי פוליקרבונט שהוא חומר גמיש מאוד ועמיד לקרינת uv. שתי התכונות הללו מקנות לדוקרנים יתרונות בהתקנה ובעמידות. דוקרני הנירוסטה אינם מחלידים וניתן להתקין אותם כמעט על כל משטח.

המדריך להתקנת דוקרנים נגד יונים/איך מתקינים דוקרנים נגד יונים?

מעוניינים לדעת איך מתקינים דוקרנים נגד יונים? התקנת דוקרנים נגד יונים מתבצעת, כאמור, על משטחים עליהם נוחתות יונים. טרם התקנת הדוקרנים יש לוודא גישה בטוחה לכל אזור ההתקנה. השלב הבא הוא ניקוי צואת יונים ממשטח ההדבקה כולל חיטוי בכלור (ניתן להזמין אצלנו שירותי ניקוי לשלשת יונים). לאחר ייבוש מוחלט של המשטח יש למרוח בנדיבות דבק איכותי עמיד בגשם ולחום השמש. את דוקרני הנירוסטה יש להצמיד היטב לדבק. אם בכל זאת נתקלתם בקשיים חייגו אלינו נסביר לכם איך מתקינים דוקרנים נגד יונים.

 1. דוקרנים נגד יונים מחיר
  דוקרנים נגד יונים הם אמצעי הומני של הרחקת יונים שאינו פוגע כלל ביונים אלא רק משמש כגורם הרתעה.
 2. ניקוי משטח נחיתת היונים
  המשטח עליו נתקין או נדביק את הדוקרנים חייב להיות נקי ויבש מלכלוך או צואת יונים (קקי של יונים).
 3. הרחקת יונים הומנית
  העמידו את הדוקרנים על הקוצים ומירחו דבק אקרילי על כל בסיס הדוקרן. 
 4. התקנת דוקרנים נגד יונים על הגג
  את הדוקרן יש להצמיד לקצה המשטח עליו נוחתות היונים ולוודא שכל המשטח יכוסה בדוקרנים.
 5. דוקרנים על המרזבים
  יש להקפיד להתקין דוקרנים בכל הנקודות שעליהן עלולות יונים לנחות, אדן חלון, קצה הגג, מזגנים ובליטות על הקיר החיצוני.
 6. דוקרנים ליונים
  מנקי חלונות, שיפוצניקים על סולמות, פיגומים, צבעים, לכולם יש הרגל מגונה לפגוע ולגרום נזק לדוקרני היונים. הזהירו אותם לבל יפגעו בדוקרנים טרם התחלת העבודה.

*התקנת דוקרנים נגד יונים מחיר?

מחירי התקנת דוקרנים נגד יונים משתנים בהתאם לקושי ההתקנה. אם אתם מסוגלים לבצע בעצמכם את התקנת הדוקרנים: מחיר ממוצע של יח' דוקרני נירוסטה שאורכה כ- 50 ס"מ יעלה לכם בין 10-15 ש"ח בהתאם לכמות הדוקרנים הנדרשת. אם תזדקקו לשירות של מתקין מקצועי של דוקרני יונים, המחיר ינוע בין 50-100 ש"ח למטר כולל הדבקת הדוקרנים. 

תוכן עניינים

לקוחות מפרגנים

Call Now Button