מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים

הרחקת יונים בעפולה

מרחיק יונים מקצועי בעפולה לצמיתות 100% הצלחה מובטחת

הרחקת יונים בעפולה

מעוניינים לבצע הרחקת יונים בעפולה במחיר זול יחסית? ראשית, אנו ממליצים קודם לנסות שיטות הרחקה ביתיות. אף על פי כן, כשתבינו שהן פחות יעילות תיעזרו בנו.
סאנשיין הרחקת יונים תהיה הבחירה הנכונה כי מצד אחד היא זולה לתושבי עפולה ומצד שני אפקטיבית לטווח ארוך. חוץ מזה, תוכלו להתרשם ממגוון השירותים שלנו באתר הרחקת היונים סאנשיין. תערכו השוואות מחיר עם חברות אחרות ותגלו שלנו יש את העסקה המשתלמת ביותר.
לשירותכם מגוון רחב של שיטות הרחקת יונים כולל לוכד יונים מקצועי והומני, שירות ניקוי קקי של יונים ממרפסת שירות עד התקנת רשת במסתור כביסה וכמובן התקנת דוקרני יונים מנירוסטה.

ראו גם: התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה.

ניקוי מסתור כביסה

ניקוי מלשלשת יונים
900
מ- 700
  • אופציה להתקנת רשת
  • אופציה להתקנת דוקרנים נגד יונים
פופולרי

ניקוי והרחקת יונים בעפולה, מחיר?

עלות טיפול ביונים כולל ניקוי והרחקת יונים בעפולה משתנה בין מאות לאלפים, תלוי בשיטת ההרחקה, נפח העבודה וברמת האיכות. חשוב לדעת כי שיטות הרחקה זולות מאוד פחות יעילות בזכות עצמן. לדוגמא, אם  נתקין דוקרנים זולים מפלסטיק, מומלץ לא לצפות שיחזיקו מעמד ולכן נשים מחסום נוסף שירתיע את היונים.

מקומות ההרחקה

שיטת ההרחקה הנבחרת

מחירון הרחקת יונים בעפולה

אדן חלון או גג, מעקה של מרפסת 

התקנת דוקרנים נגד יונים

החל מ- 50₪ למטר רץ

מסתור כביסה

התקנת רשת נגד יונים

800-1200₪

מסתור כביסה

התקנת רשת בסנפלינג

החל מ- 2500₪

 

 

 
 

 

 

שאלות נפוצות בנושא מרחיק יונים בעפולה

בעפולה אנו מעניקים את כל השירותים: ניקוי צואת יונים, התקנת רשת נגד יונים, לוכד יונים

כי הוא אינו אטום. התקנת רשת ניילון שקופה מרחיקה יונים לצמיתות. התקנת רשת יונים שעמידה בקרינת UV מונעת חדירת יונים וגם קקי של יונים [לשלשת יונים].

שלשלת יונים מפיצה ריח לא נעים וזו סיבה מספיק טובה לעשות ניקוי מסתור כביסה. חלקיקי צואת יונים עפים ברוח ושאיפתם עלולה, במקרים מסוימים, לגרום נזקים בריאותיים.

  1. מעניקים גם ניקיון וגם התקנת רשת. מקצוענים. 2. ניסיון רב שנים. 3. פדנטים ויסודיים. 4. בעלי רישיון הדברה. 5. ערוכים לכל תרחיש
error:
Call Now Button