הרחקת יונים במרכז לצמיתות

הרחקת יונים במרכז

אתם בתחושה שלהקת יונים השתלטה על הבית שלכם במרכז? לכלוך של יונים בכל מקום, לשלשת יונים במרפסת שירות או קקי של יונים על אדן החלון כנראה שהגיע הזמן להזמין שירותי הרחקת יונים במרכז לצמיתות ולסלק את היונים מדירתכם ולהבריח אותן ממרפסת השירות על ידי מרחיק יונים מקצועי [לוכד יונים] מהמרכז. אם היונים במרכז הארץ גורמות ללכלוך שמצטבר על אדני החלונות (חלונות ממ"ד), מרפסת שירות, מסתור כביסה או בתוך חלל הגג. אנו ממליצים לבצע ניקוי צואת יונים ומחסומים כנגד חדירת יונים בשנית לאזור קן היונים.

הרחקת יונים במרכז

ניקוי מסתור כביסה או מרפסת שירות במרכז

מסתור כביסה מטונף בצואה של יונים בהרצליה יעבור מהפך כולל פינוי לשלשת יונים, חיטוי והדברת טפילים ומזיקים במרכז.

ניקוי מרפסת שרות
ניקוי מסתור כביסה
הרחקת יונים
ניקוי קקי של יונים

רשת נגד יונים במרכז

על מנת שהיונים לא יחזרו לקנן במרפסת השירות תותקן לכם רשת נגד יונים חזקה ועמידה לשנים רבות.

דוקרנים נגד יונים במרכז

שירות הרחקת יונים משלים בהרצליה – התקנת דוקרני נירוסטה בהתקנה מושלמת הכוללת ניקוי אדן חלון מצואת יונים, דבק רב עוצמה וכמובן חיטוי נגד קרציוני יונים.

הרחקת יונים מפרגולה חיצונית
רשת נגד יונים לפרגולה

שירותי הרחקת יונים במרכז

כל שירותי הרחקת היונים במרכז כוללים פיקוח של מדביר עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה

ניקוי צואת יונים

ניקוי מסתור כביסה במרכז

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

דוקרני יונים

הדבקת דוקרנים מנירוסטה במרכז

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

רשת נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים במרכז

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

אתם שואלים אנו משיבים

השיטות המומלצות להרחקת יונים במרכז הן רשת נגד יונים לכיסוי מסתור כביסה או מרפסת שירות, דוקרנים נגד יונים על משטחי נחיתת יונים ומחסומים מרשת מגולוונת לנישות קטנות שבהן לא קיימת אפשרות להתקין רשת נגד יונים.

מחירי הרחקת יונים במרכז תלויים בסוג וקושי המשימה. למשל התקנת דוקרנים מנירוסטה החל מ 50₪ למטר תלוי במספר הדוקרנים. ניקוי מסתור כביסה החל מ 600₪ כולל חיטוי והדברה, רשת נגד יונים במסתור כביסה החל מ- 700₪

בוודאי, כל שיטות הרחקת היונים במרכז אצלנו הן שיטות הומניות. אנחנו לא מבצעים הדברה נגד יונים או שיטות שמכאיבות ליונים ושפוצעות אותן. רק שיטות הרחקת יונים שגורמות להן אי נוחות לכן לא נמליץ אף פעם על פסי הלם חשמליים נגד יונים או ירי ברובה אוויר נגד יונים.

לחלוטין לא. ההדברה שאנו מבצעים לאחר ניקוי צואת יונים מבוצעת ומפוקחת על יד מדביר עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה גם הם מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ואילו תכשירי הדברה ידידותיים לסביבה שפוגעים רק בקרציוני יונים ושאר פרוקי רגליים

אנחנו מתמחים בניקוי צואת יונים (לכלוך יונים) מכל סוגי המשטחים ובוודאי שנעזור לכם לנקות את הגג. הגג שלכם יעבור צחצוח כולל הדוודים של השמש והקולטים.

לשאלות נוספות והבהרות צרו עימנו קשר לטלפון 058-5558896 ונשמח לענות לכם – "סאנשיין" הרחקת יונים לצמיתות

Call Now Button