מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים

הרחקת יונים בהוד השרון לצמיתות

הרחקת יונים בהוד השרון - סאנשיין

זקוקים להמלצות על חברת הרחקת יונים בהוד השרון? סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות מעניקה שירותי ניקוי מסתור כביסה בהוד השרון והתקנת רשת נגד יונים בהוד השרון ובפריסה ארצית מהיום למחר במחירים הוגנים. השירותים הניתנים לתושבי העיר הוד השרון הם: הרחקת יונים לצמיתות על ידי התקנת דוקרנים נגד יונים, ניקוי מרפסות שירות וגגות מצואת יונים והכל תחת קורת גג אחת.

אם היונים בעיר הוד השרון גורמות ללכלוך שמצטבר על אדני החלונות (ספי חלונות), מסתור הכביסה, מרפסת השירות או בתוך חלל הגג מומלץ לבצע ניקוי צואת יונים ומחסומים כנגד חדירת יונים בשנית לאזור בניית הקן.

ראו גם: התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה.

הרחקת יונים בהוד השרון לצמיתות

ניקוי מסתור כביסה או מרפסת שירות בהוד השרון

מסתור כביסה מטונף בצואה של יונים בהוד השרון​ יעבור מהפך כולל פינוי לשלשת יונים, חיטוי והדברת טפילים ומזיקים בהוד השרון.

ניקוי מרפסת שרות
הרחקת יונים

רשת נגד יונים בהוד השרון

על מנת שהיונים לא יחזרו לקנן במרפסת השירות תותקן לכם רשת נגד יונים חזקה ועמידה לשנים רבות.

דוקרנים נגד יונים בהוד השרון

שירות הרחקת יונים משלים בהוד השרון – התקנת דוקרני נירוסטה בהתקנה מושלמת הכוללת ניקוי אדן חלון מצואת יונים, דבק רב עוצמה וכמובן חיטוי נגד קרציוני יונים

הרחקת יונים מפרגולה חיצונית

שירותי הרחקת יונים בהוד השרון

כל שירותי הרחקת היונים בהוד השרון כוללים פיקוח של מדביר עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה

ניקוי צואת יונים

ניקוי מסתור כביסה בהוד השרון

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

דוקרני יונים

הדבקת דוקרנים מנירוסטה בהוד השרון

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

רשת נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים בהוד השרון

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

אתם שואלים אנו משיבים

השיטות המומלצות להרחקת יונים הן רשת נגד יונים לכיסוי מסתור כביסה או מרפסת שירות, דוקרנים נגד יונים על משטחי נחיתת יונים ומחסומים מרשת מגולוונת לנישות קטנות שבהן לא קיימת אפשרות להתקין רשת נגד יונים.

מחירי הרחקת יונים בהוד השרון תלויים בסוג וקושי המשימה. למשל התקנת דוקרנים מנירוסטה החל מ 50₪ למטר תלוי במספר הדוקרנים. ניקוי מסתור כביסה החל מ 600₪ כולל חיטוי והדברה, רשת נגד יונים במסתור כביסה החל מ- 700₪

בוודאי, כל שיטות הרחקת היונים בהוד השרון אצלנו הן שיטות הומניות. אנחנו לא מבצעים הדברה נגד יונים או שיטות שמכאיבות ליונים ושפוצעות אותן. רק שיטות הרחקת יונים שגורמות להן אי נוחות לכן לא נמליץ אף פעם על פסי הלם חשמליים נגד יונים או ירי ברובה אוויר נגד יונים.

לחלוטין לא. ההדברה שאנו מבצעים לאחר ניקוי צואת יונים מבוצעת ומפוקחת על יד מדביר עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה גם הם מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ואילו תכשירי הדברה ידידותיים לסביבה שפוגעים רק בקרציוני יונים ושאר פרוקי רגליים

אנחנו מתמחים בניקוי צואת יונים (לכלוך יונים) מכל סוגי המשטחים ובוודאי שנעזור לכם לנקות את הגג. הגג שלכם יעבור צחצוח כולל הדוודים של השמש והקולטים.

לשאלות נוספות והבהרות צרו עימנו קשר לטלפון 058-5558896 ונשמח לענות לכם – “סאנשיין” הרחקת יונים לצמיתות

error:
Call Now Button