מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים

הרחקת יונים באשדוד

הרחקת יונים באשדוד

שירותי מרחיק יונים באשדוד

אתם בתחושה שלהקת יונים השתלטה על הבית שלכם? לכלוך של יונים בכל מקום, לשלשת יונים במרפסת שירות או לשלשת יונים על אדן החלון כנראה שהגיע הזמן לסלק את היונים מדירתכם ולהבריח אותן ממרפסת השירות.
סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות באשדוד מתמחה במתן פתרונות יעילים נגד יונים לטווח הארוך בכל הקשור לפעולות הרחקת יונים באשדוד. שירותי הרחקת יונים לצמיתות באשדוד כוללים ניקוי מסתור כביסה באשדוד, ניקוי קקי של יונים באשדוד, ניקוי לשלשת במרפסת שירות באשדוד התקנת רשת נגד יונים באשדוד.

ראו גם: התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה.

מרחיק יונים באשדוד

ניקוי מסתור כביסה או מרפסת שירות באשדוד

מסתור כביסה מטונף בצואה של יונים באשדוד יעבור מהפך כולל פינוי לשלשת יונים, חיטוי והדברת טפילים ומזיקים באשדוד.

ניקוי מרפסת שרות
הרחקת יונים

רשת נגד יונים באשדוד

על מנת שהיונים לא יחזרו לקנן במרפסת השירות באשדוד תותקן לכם רשת נגד יונים חזקה ועמידה לשנים רבות.

דוקרנים נגד יונים באשדוד

שירות הרחקת יונים משלים באשדוד – התקנת דוקרני נירוסטה בהתקנה מושלמת הכוללת ניקוי אדן חלון מצואת יונים, דבק רב עוצמה וכמובן חיטוי נגד קרציוני יונים

הרחקת יונים מפרגולה חיצונית

שירותי הרחקת יונים באשדוד

כל שירותי הרחקת היונים באשדוד כוללים פיקוח של מדביר עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה

ניקוי צואת יונים

ניקוי מסתור כביסה באשדוד

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

דוקרני יונים

הדבקת דוקרנים מנירוסטה באשדוד

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

רשת נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים באשדוד

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

אתם שואלים אנו משיבים

השיטות המומלצות להרחקת יונים באשדוד הן רשת נגד יונים לכיסוי מסתור כביסה או מרפסת שירות, דוקרנים נגד יונים על משטחי נחיתת יונים ומחסומים מרשת מגולוונת לנישות קטנות שבהן לא קיימת אפשרות להתקין רשת נגד יונים.

מחירי הרחקת יונים באשדוד תלויים בסוג וקושי המשימה. למשל התקנת דוקרנים מנירוסטה החל מ 50₪ למטר תלוי במספר הדוקרנים. ניקוי מסתור כביסה החל מ 600₪ כולל חיטוי והדברה, רשת נגד יונים במסתור כביסה החל מ- 700₪

בוודאי, כל שיטות הרחקת היונים באשדוד אצלנו הן שיטות הומניות. אנחנו לא מבצעים הדברה נגד יונים או שיטות שמכאיבות ליונים ושפוצעות אותן. רק שיטות הרחקת יונים שגורמות להן אי נוחות לכן לא נמליץ אף פעם על פסי הלם חשמליים נגד יונים או ירי ברובה אוויר נגד יונים.

לחלוטין לא. ההדברה שאנו מבצעים לאחר ניקוי צואת יונים באשדוד מבוצעת ומפוקחת על יד מדביר עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה גם הם מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ואילו תכשירי הדברה ידידותיים לסביבה שפוגעים רק בקרציוני יונים ושאר פרוקי רגליים

אנחנו מתמחים בניקוי צואת יונים (לכלוך יונים) מכל סוגי המשטחים באשדוד ובוודאי שנעזור לכם לנקות את הגג. הגג שלכם יעבור צחצוח כולל הדוודים של השמש והקולטים.

לשאלות נוספות והבהרות צרו עימנו קשר לטלפון 058-5558896 ונשמח לענות לכם – “סאנשיין” הרחקת יונים לצמיתות

error:
Call Now Button