מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים

רשת יונים לבניין

הרחקת יונים מבניינים

נמאס לכם לנקות את האוטו בחנייה של הבניין מלשלשת יונים? יונים מחרבנות על אדן החלון ומטנפות את המזגנים? הכביסה מתלכלכת ומזוהמת בצואת יונים שמקננות בתוך מסתור הכביסה? רוצים לדעת איך מתבצעת הרחקת יונים מבניינים, כמה עולה להתקין רשת יונים לבניין בסנפלינג?
תם ונשלם! בעיית היונים תיעלם תוך מס’ שעות מרגע שנתקין לכם רשת יונים לבניין שתכסה ותסגור בצורה הרמטית את כל אזורי הקינון של היונים ואת כל מקומות הנחיתה. היונים ושאר ציפורים כולל מאיינות יורחקו לאלתר ולצמיתות מהבניין ויעברו לבניין שטרם הותקנה בו רשת נגד יונים לבניין.

רשת נגד יונים לבניין מחיר משתלם

יונים לוטשות עיניהן על מנת לאתר מקום קינון בטוח להם ולגוזלים. היונים מעדיפות לאו דווקא את האזור הגבוה ביותר אלא את האזור המוסתר יותר.
מסתורי הכביסה ומנועי מזגנים מאפשרים ליונים לקנן באזור בטוח מטורפים. כתוצאה מקינון היונים בבניין יש תופעה של הצטברות לשלשת בכל שטח הבניין, שגורמת למטרד פיזי ובריאותי.

התקנת רשת יונים לבניין

התקנת רשת ניילון לבניינים

רשת ניילון שקופה נגד יונים ושאר ציפורים נמצאת בשימוש יומיומי כאמצעי של הרחקת יונים על מנת להגן על בניינים ומבנים.
ניתן לראות רשתות ניילון שקופות שמותקנות לאורך בניינים בערים בכל העולם המגינות עליהם בפני חדירת יונים. גם החקלאות עושה שימוש יומיומי ברשתות הללו על מנת להגן על התוצרת החקלאית מפני תוכים ושאר ציפורים רעבות. בעבר היה נעשה שימוש רחב בדוקרנים אך היום הוא נחשב פחות אסתטי ונועד ליישום במקומות ספציפיים בלבד. ניישם דוקרנים [דוקרני נירוסטה, דוקרני פלסטיק או דוקרני מתכת] בעיקר על אדני חלונות ובאזורי נחיתת יונים בלבד.

רשת יונים שקופה – אמצעי אסתטי לבניין

רשת ניילון אסתטית לבניינים

רשת שקופה נגד יונים ומאיינות

הערך המוסף של רשתות אלו המותקנות על בניינים בערים הוא העובדה שהן שקופות וכך הן משתלבות עם הנוף ובכך שומרות על מראהו המקורי. באזורים חקלאיים יש לציין כי רשתות ניילון הן כמעט האמצעי ההגנה היחידי העומד לרשותם של החקלאים. אף על פי כן ניתן למצוא לצד הרשתות גם אמצעי הרתעה כגון דחלילים מסוגים שונים.

רשת יונים – חומר כבה מאליו

הרשת להרחקת יונים ממבנים הנפוצה ביותר היא זו העשויה מפוליאתילן. ניתן לרכוש גם רשת פוליאתילן עם תכונה של “חומר כבה מאליו” כלומר רשת שלא מצליחה להתלקח כאשר פורצת אש בבניין או כתוצאה מברק או קצר חשמלי בבניין. הרבה חברות מקצועיות שלל הרחקת יונים מחזיקות את הרשת הזו עם תכונת “חומר כבה מאליו“.

רשת ניילון שקופה חומר כבה מאליו

רשת ניילון שקופה לבניין בהתאם לסוג הציפורים

רשת ניילון שקופה עמידה בקרינת UV

רשתות ניילון שקופות מגיעות בגדלים שונים בהתאם לסוג הציפור. עבור יונים ישנן רשתות שקופות עם חורים בגודל של 50 מ”מ ואילו עבור מאיינה הודית נסתפק ברשת שקופה עם גודל חור של 35 מ”מ. עבור דרורים ישנה רשת שקופה וצפופה במיוחד שבה גודל כל חור הינו 20 מ”מ. ככל שהרשת צפופה יותר מחיר ההתקנה שלה גבוה יותר.

רוב סוגי רשתות הניילון השקופות להרחקת יונים מבניינים עשויים מפוליאתילן או מפוליפרופילן כאשר שתיהן עמידות בקרית UV [קרינת אולטרה סגול של השמש]. הרשת הנפוצה והפופולרית ביותר בקרב מתקיני רשתות מקצועיים היא רשת פוליאתילן שעמידה בקרינת UV חומר כבה מאליו כאשר גודל החור הוא 35 מ”מ [3.5 ס”מ].

רשתות ניילון להגנה מפני חדירת יונים ושאר ציפורים מיוצרות בשיטה ייחודית על מנת לעמוד בכל סוגי פגעי מזג האוויר. הרשתות השקופות אינן סופגות לחות או מים ועמידות בקרינת UV. כל אילו מבטיחים כי בתנאים אופטימליים ובהנחה שהרשת הותקנה על פי הוראות היצרן, אורך חיי הרשת הוא לפחות 5 שנים ואף יותר.

רשת ניילון מקצועית

התקנת רשת ניילון שקופה נגד יונים בבניין

התקנת רשת ניילון שקופה נגד יונים במבנים עירוניים דורשת מקצועיות ותכנון מראש במיוחד כשמדובר בסגירת מפתחים שאינם סימטריים. התקנת הרשת על בניין דורשת גם בחירת אביזרי התקנה בטיחותיים שעומדים בתקן מצד אחד ומצד שני שמירה על אסתטיות המבנה. שילוב נכון של הגורמים יקנה אורך חיים גבוה של הרשת.

רשת יונים ומאיינות


מה היתרון של רשתות ניילון לבניין על פני דוקרנים?

שיטה הומנית להרחקת יונים מבתים משותפים

יונים מבינות שפה פשוטה: יש כניסה – אין כניסה!
רשתות ניילון מהוות מחסום ושלט אין כניסה עבור היונים אך לדיירי המקום הנוף אינו מחסם ומתאפשרת זרימת אוויר חופשית. הרשת מונעת מהיונים לחדור לבניין ובד בבד אינה תפצע את היונה במידה ותנסה בכל זאת להשתחל לכם וכלן שיטה זו נחשבת לשיטה הומנית להרחקת יונים. רשתות ניילון שקופות להרחקת יונים נחשבות לשיטה היעילה והזולה ביותר להרחקת יונים מבתים משותפים.
קבלני הבניין בארץ אינם נותנים דעתם למפגעי היונים ולא נותנים מענה הולם בעת הבנייה. זו הסיבה שאנו ממליצים להתקין רשת לאורך מסתורי הכביסה בטרם הכניסה לדירה ולמנוע תופעה של קינון יונים והצטברות לשלשת ליד הדוודים והמזגנים במרפסות השירות.

מה עדיף, רשת פרטית לדירה שלי או רשת לאורך כל הבניין?

לכל בחירה שתעשו יש יתרונות וחסרונות.
רשת לאורך כל הבניין תהיה זולה משמעותית ותכסה ב- 100% את כל מסתורי הכביסה. ההתקנה של הרשת תתבצע בצורה מהירה תוך יום יומיים. התקנת רשת ניילון לבניין דורשת הסכמת כל הדיירים ובד”כ יש קושי באיסוף הכספים. השתהות זו תגרום לגדילת המפגע והתוצאה היא שבנוסף לעלות התקנת הרשת תיאלצו גם להזמין בתשלום שירותי ניקוי מסתור כביסה. זו הסיבה שהרבה דיירים נאלצים להתקין רשת רק עבור הדירה שלהם.
התקנה של רשת אישית תעלה יותר מכפול ותכסה רק את מסתור הכביסה שלכם. מסביבכם יחוגו יונים והמפגע לא לגמרי ייעלם.

איך בוחרים חברה מקצועית להרחקת יונים עם רשת?

טיפ! היזהרו משרלטנים ומאתרי קידום פיקטיביים!!!

כיום ישנן שני סוגי חברות להרחקת יונם מבניינים עם רשת בסנפלינג. סוג הראשון הוא חברות מקצועיות שקל מאוד לזהות אותן. לחברות אילו יש בד”כ אתר אינטרנט עם הרבה תמונות מאתרי עבודה והאנשים שאיתם אתם משוחחים, הם אלו שיגיעו לבצע את העבודה.
ויש את הסוג השני שקם לאחרונה: אתרים שמפרסמים את השירות אך בפועל הם תחנת סרסור במתקינים כאשר הם גובים מהם עמלה מופרזת עבור כל טלפון שאתם מבצעים. לכם נראה כאילו יצרתם קשר עם חברת התקנת רשתות מקצועית אך בפועל הגעתם לאנשי מכירות ממולחים, שימרו על עצמיכם ואל תהמרו.

error:
Call Now Button