מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים


פינוי קן ציפורים

פינוי קן ציפורים בצורה הומאנית

לוכד ציפורים מקצועי

כמעט כל אחד צפוי להיתקל מדי יום בציפורים שעפות ומקננות בבניינים בערים. הבעיה מתחילה כאשר ציפורים קיבלו החליטו לבנות קן במרפסת השירות, בתוך המזגן או על אדן החלון. כשהן עפות בחוץ זה מחזה מרהיב אך כשהן מגיעות אלינו הביתה זה גובל במטרד. קן ציפורים מושך אליו רעש ולכלוך כגון זרדים של ציפורים וגם לשלשת ציפורים. בתקופת הקינון יש גם צפי למזיקים נוספים שמתלבשים על הציפורים שעלולים לסכן את בריאותנו. בשלב זה מה שעליכם לעשות הוא להזמין לוכד ציפורים מטעם חברת סאנשיין הרחקת יונים שיפנה את הקן בצורה הומאנית ויפתור לכם את הבעיה מיידית.

פינוי קן ציפורים

כיצד מבצעים סילוק קן ציפורים?

לוכד ציפורים מקצועי

לא כל אחד מסוגל לבצע סילוק קן ציפורים. העברת קן ציפורים חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע שנקרא לוכד ציפורים מקצועי.  אם לוכד ציפורים מצויד עם כלי עבודה מתאימים וכך הוא יכול לפנות את קן הציפורים והגוזלים ללא חשש לפגיעה בהם. גם התזמון חשוב מאוד, אם בקעו הגוזלים אז קיים קושי לפנות את הקן וצריך להמתין עד שהגוזלים יהפכו לבוגרים. יש אפשרות נוספת לפנות את הקן בעודו מכיל גוזלים וזה לפנות אותם לארגון המטפל בציפורים.

לוכד ציפורים סאנשיין

אז מה לעשות אם ציפורים הקימו קן על הרצפה מחוץ למרפסת השירות (איפה שתולים את הכביסה) ועכשיו בקעו הגוזלים מהביצים. 
האם קיימת סכנה  (לדוגמא מחלות) בהמצאות הקן באזור זה (הקרבה לבגדים)?

קן לציפור בין העצים

ציפורים נוטות לבנות קן בכל מקום שנוח להן. הבעיה היא שמיקום הקן שלהם לא תמיד נוח לנו.
מעצם העובדה שלציפורים יש כנפיים באה היכולת שלהן לבנות קן ציפורים בכל מקום שיבחרו. במקומות הגבוהים יש יתרון ברור כי הקינים שלהם מוגנים והם יכולים להטיל ביצים ללא חשש מטורפים. מי שגר בדירה בקומה גבוהה צפוי לגלות קן ציפורים על אדן חלון, בתוך וונטה, בתוך מסתור כביסה ואפילו מצאנו קן ציפורים בתוך מנוע של מזגן.

לוכד ציפורים מקצועי הוא האיש הנכון לבצע סילוק של קן ציפורים. הלוכד הוא אדם שהתמחה בפינוי קן ציפורים גם אם בקוע הגוזלים משום שהוט מנוסה ומומחה לכך.

פינוי קן יונים הומני

כיצד מתבצע פינוי קן ציפורים

פינוי הקן מתבצע בצורה רגועה מבלי לפגוע הן בהורים [ציפורים בוגרות] והן בגוזלים, כל שכן אם יש עדיין ביצים בתוך הקן. נשתדל לא לפלוש בברוטליות כדי לא להפחיד אף אחד מדיירי קן הציפורים.
כפי שציינו, תהליך הפינוי מבוצע בצורה הומאנית ובטוחה כי עד כמה שזה נראה קל התהליך של הפינוי לא פשוט.
חברת סאנשיין הרחקת יונים מעסיקה לוכדי ציפורים שמסוגלים להבין תהליכים של בניית הקן ומודעים להשלכות של הפינוי. כמובן שסילוק ביצי הקן מתבקש גם כן. לכן לוכד יונים לדוגמא מודע לתקופות של הדגירה על הביצים ויעדכן את הלקוח מתי הזמן הנכון לפנות הקן מבלי להוות מטרד לציפורים המודאגות.

למה חשוב לבצע פינוי קן ציפורים

פינוי קן ציפורים מהמרפסת

ישנה חשיבות גבוהה לפינוי קן ציפורים מהמרפסת לדוגמא או מאדן חלון או מתוך מזגן. קן ציפורים הוא אולי משכן נוח לציפורים אבל לנו הוא מהווה מטרד.
תהליך של דגירה על ביצים ובמיוחד התקופה שבה בוקעים גוזלים עלול להוות מטרד בריאותי עבורנו. [כל שקכן כשמדובר בפינוי קן יונים].
הציפורים חולקות איתנו את תא השטח אך לבטח לא נרצה אותן שם. יש כאלה שאוהבים את שירת הציפורים ויש כאלו שסובלים כל בוקר ומתעוררים מהרעש. אלו שמפריע להם הרעש יזדקקו לשירותי פינוי קן ציפורים ואלו שלא ייהנו מהחוויה. כאמור ישנם מזיקים שמתלווים לקן ציפורים [כינים, קרציונים, פרעושים, שרצגולם היונה], יש את הלכלוך של תהליך בניית הקן ורעש הציוצים.
תנו את הדעת מבעוד מועד והזמינו שירותי פינוי קן ציפורים עוד לפני שהמטרד מתגבר וחסכו לכם את כאב הראש.

פינוי קן ציפורים מחיר משתלם

מחיר החל מ- 150₪

סאנשיין הרחקת ציפורים מכל סוג מציעים לכם שירותי פינוי קן ציפורים במחירים מוזלים החל מ- 150₪.
עלות טיפול בציפורים כולל ניקוי והרחקת ציפורים נע בין 150-400₪, תלוי במרחק, מיקום הקן, שעת ויום הזמנת העבודה. אנו מפנים בצורה הומנית את קן הציפורים למקום מבטחים או לעמותה שנבחרה. חשוב לדעת כי שיטות פינוי קן זולות מאוד פחות יעילות בזכות עצמן.
נציין כי השתהות בפינוי הקן תגרור אחריה הוצאות נוספות כגון תשלום על ניקוי לשלשת ציפורים באזור בניית הקן.

טבלת מחירי פינוי קן ציפורים

מיקום הקן

שיטת הפינוי הנבחרת

מחיר פינוי קן

על אדן חלון  

הרמת הקן

החל מ- 150₪

בתוך כיס חלון

שליפת קן

החל מ- 350₪

מסתור כביסה, מרפסת

הרמת קן

החל מ- 200₪

בתוך מזגן

פירוק מעטפת מנוע מזגן

החל מ- 450₪
 

 

 
error:
Call Now Button