מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

 

תוכן העניינים

פינוי פגרים

מריחים ריח חריף של גוויה או נבלה? הזמינו S.O.S שירותי פינוי פגרים ונבלות.

סירחון של ריח נוראי, חזק וחריף שמתפשט בסביבת הבית או החצר זה סימן מובהק לכך שיש פגר באזור. לרוב אילו יהיו גוויות של בעלי חיים שמתו לא מזמן. הפגרים הללו יוצרים מוקד משיכה למזיקים אחרים ויש לנקוט באמצעים דרסטיים ודחופים על מנת לפנות את הפגר מהר ככל שניתן על מנת לטפל במפגע. הרעיון הוא למנוע מפגעים תברואיים נוספים על הריח החריף של הפגר. סאנשיין מעניקה שירותי פינוי פגרים של כלבים, חתולים, עכברים, חולדות, יונים ועוד, בקרבת ביתך כולל אמצעי חיטוי והדברת מזיקים.

פינוי בעלי חיים מתים בקרבת ביתך 24/7 שבת וחג.
פינוי גופות בעלי חיים | פינוי פגרים באמצעות מדביר מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה
איתור פגרים וגוויות של בעלי חיים בקירות גבס ובהנמכת המזגן.
הזמינו את השירות עכשיו למיגור מיידי של המטרד של הריח – תוצאות מובטחות

להזמנת שירותי פינוי ואיתור פגרים חייגו: 058-5558896

פינוי פגרים  

פינוי פגר

סאנשיין שירותי חיטוי וניקיון מומחים במתן שירותי פינוי פגרים לאחר פינוי נבלות. הצוות שלנו יודע ומכיר היכן נמצאים פגרים של חולדות והיכן מסתתר חתול תקוע מתחת לבניין. הזמינו עכשיו שירותי פינוי פגר מהחברה המובילה בארץ במתן שירות סילוק פגרים 24/7.

פינוי פגר חולדה

איתור פגרים

כל מי שאיתר בחצר שלו בעלי חיים מתים מוזמן לפנות אלינו. לאחר קריאת השירות אנו נגיע ונפנה את הפגר לאתר הטמנה מורשה. אם הרחתם או זיהיתם בעלי חיים מתים אז תבודדו את הפגר ותתרחקו משם מסיבות בריאותיות ותזעיקו אותנו. אם אתם לא מצליחים לזהות את מקור הריח של הפגר אנו נעניק לכם שירותי איתור פגרים. שירותי איתור פגרים נועדו למקרים של חולדה מתה בעליית גג או חתול מת מתחת לבניין. לעיתים קרובות מריחים ריח של פגר אבל לא מצליחים לאתר אותו כי הוא חבוי בתוך קיר גבס או תקוע בתוך מקום נסתר. הזעיקו אותנו, יש לנו ניסיון רב באיתור פגרים במקומות נסתרים.

פינוי פגרים – עליית גג או בויידם [בוידעם]

עליית גג היא המקום אליו נמשכת חולדה מצויה ושם רוב המדבירים עושים הדברה נגד חולדות. חולדה מצויה שחיה על העץ מטפסת בקלות על הגג ודרך פתחים ברעפים משתכנת בחלל הגג. כדי להיפטר מהחולדות המדביר מפזר רעל נגד עכברים [חולדות] שזה בעצם פיתיון שמושך את החולדות לאכול ממנו והוא לבסוף ממית אותן.
מספר שבועות אחרי הדברת החולדות מתחילים להריח ריח חריף של גוויה. פגרים של חולדות נערמים בתוך עליית הגג ומתחיל תהליך של ריקבון שמושך זבובים ופרעושים. זו העת להזמין שירותי פינוי פגר בעליית גג. אם לא מזמינים בזמן שירותי פינוי פגרים.

פינוי פגרים – תעלת מזגן

תעלת המזגן היא מקום אידאלי למצוא פגרים. ציפורים ומכרסמים נוהגים להשתכן שם כי זה מקום מסתור קלאסי ונוח. הצנרת של היחידה החיצונית של המזגן לא תמיד אטומות ואס חולדות או עכברים חודרים לשם ומתאכסנים. כשיש חולדות בתעלת המזגן נוהגים לשים מלכודת ורעל ואז יש פגרים שצריך לחלץ בגלל הריח הנוראי שהם מפיצים. אם יש לכם ריח חזק בתעלת המזגן וחשד כי יש שם פגר תזמינו שירותי פינוי פגר מתעלת המזגן כדי שנשלוף אותו בזהירות ונבצע חיטוי במקום.

פינוי פגרים מתחת לבניין

אנו מוצפים בקיאות שירות בעקבות ריח נבלה מתחת לבניין. להרבה בניינים קיים מרווח בין הרצפה לבין הקרקע ואז חתולים וחולדות מתים שם. אפשר להגיד שמתחת לבניין קיים בית קברות לחיות. אנו מוצאים כי יש הרבה קריאות שירות לחתולים שמתו מתחת לבניין דירות. אם יש חתול מת מתחת לבניין דירות או הרחתם פגר של חתול תזעיקו אותנו לפינוי פגרים של חתולים.

פינוי פגר – מרפסת

מרפסת שירות או מסתור כביסה הם יעד לקינים של יונים. יונים אוהבות מקומות מסתור גבוהים ומרפסת השירות מוצאת חן בעיניהם מאוד. בד ובד יש פגרים של יונים במרפסת שצריך לפנות כי זה מסוכן מבחינה בריאותית. הרבה יונים נתקעות ברשת שמתקינים במרפסת כדי לחסום כניסת יונים ואז יש פגרים. במקרה כזה תזמינו שירותי פינוי פגר מהמרפסת. נו נגיע ונחלץ את הפגר של היונה שנתקעה ברשת.

פינוי פגר בהנמכה של גבס או בקיר גבס

קיר גבס חלול ולתוכו נכנסות חולדות שעושות שם קן. מדבירים שמים רעל בתוך קיר הגבס ואז נוצרים פגרים. הפגר יוצר תוך זמן קצר ריח בלתי נסבל ואז צריך להזמין שירותי פינוי פגר בקיר גבס. אותו הדבר לגבי הנמכה של גבס. יוצרים מראה אסתטי לחדר אבל שוכחים לאטום את הכניסה להנמכה ואז חודרים יונים וחולדות. תוך פרק זמן קצר נוצרים פגרים בעקבות הדברה נגד חולדות וצריך להזמין שירותי פינוי פגר בהנמכה של תקרת גבס.

פינוי פגר מחיר

סאנשיין שירותי פינוי פגרים גובה תעריפים די זולים עבור פינוי פגר חולדה למשל. מחירי פינוי פגרים אינם זהים ומשתנים בהתאם לקושי הפינוי ושעת הפינוי. פינוי כלב לברדור אינו זה למחיר פינוי פגר חתול מסיבות מובנות. פעולות חיטוי שידרשו במהלך פינוי פגר ייקרו את העלות והיא לא תהיה נמוכה כמו פינוי פגר עכבר למשל.

פינוי פגר של כלב מחיר

תעריף פינוי פגר של כלב נע בין 300₪ – 400₪. מחיר פינוי כלב ליעד במטמנה העירונית המורשית אינו משתנה. מחיר פינוי כלב בשעות הלילה ובסופי שבוע יקר יותר. לא נדרשת תוספת כספית עבור חיטוי במקום.

פינוי פגר של חתול מחיר

תעריף פינוי פגר של חתול נע בין 200₪ – 300₪. מחיר פינוי חתול מת ליעד במטמנה העירונית המורשית אינו משתנה. מחיר פינוי חתול בשעות הלילה ובסופי שבוע יקר יותר. לא נדרשת תוספת מחיר עבור חיטוי במקום.

פינוי פגר של חולדה מחיר

מחיר פינוי חולדה נעים בין 100₪ – 180₪. עלות פינוי פגר חולדה יהיה יקר יותר בלילה ובסופי שבוע. אם החולדה במצב ריקבון וצריך לאתר אותה ולעשות חיטוי המחיר יתייקר קצת. 

פינוי פגר יונה

יונים לרוב נמצא בעליית הגג או במרפסת שירות. מחיר פינוי שנתקעה ברשת מ- 150₪. פינוי פגר של יונה בעליית הגג מתחיל מ- 200₪. 

error:
Call Now Button