מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים


פינוי כלבים

פינוי כלבים מתים

הכלב האהוב שלכם נפטר? קשה לכם להיפרד ממנו ואתם מחפשים שירותי פינוי כלבים מתים? אנחנו עומדים לשירותכם ונעשה מאמצים כדי להגיע ולפנות את הכלב.
פינוי כלבים בשטחים ציבוריים נמצא באחריות הרשות המקומית או מ.ע.צ. כשמדובר בפינוי כלב מת בשטח פרטי ולא ציבורי, האחריות חלה על הבעלים של חיית המחמד או על מחזיק המקום. מאחר וההתמודדות עם פינוי חיית מחמד הוא לא פשוט מבחינה רגשית, קחו בחשבון שיש לכם אלטרנטיבה במחיר משתלם. 

פינוי כלבים מתים


מי מציע שירותי פינוי כלבים מתים

כאשר כלב אהוב מת, למרות הצער והכאב, יש צורך לפנות אותו מהבית. החוק בישראל אוסר על קבורת כלבים בחצר או בשטח פתוח. למרות זאת יש אופציה של שירות פינוי כלבים מבתים שאנו מציעים מבלי שתצטרכו להתאמץ יותר מדי. השירות שלנו זמין עבורכם 24/7 שבת וחג.

✔️ פינוי כלבים מתים החל מ 350 ₪

✔️ שירות בפריסה חיפה – תל – אביב

✔️ זמינות 24 שעות ביממה שבת וחג

✔️ לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 

058-555-88-96

 
פינוי כלבים מתים


כיצד מתבצע פינוי כלבים מתים

כשהכלב שלכם נפטר בבית או בחצר מומלץ להזמין שירותי פינוי כלבים. במסגרת השירות שלנו יגיע אליכם מפנה כלבים שיעטוף את הכלב עם הרבה אהבה ויפנה אותו למתקן מוסדר של הרשות המקומית. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו 24 שעות שבת וחג ולהסביר לנו במה מדובר ומה הכתובת שלכם.
אנחנו כבר נגיע ונעשה את העבודה. יש לנו ניסיון עשיר וותק בכל הקשור לפינוי כלבים מתים גם מבתים פרטיים וגם מדירות ויש לנו את כל הציוד הנדרש ורכב מתאים לפינוי פגרים.

אנחנו מפנים את כל סוגי הכלבים גם כלבים קטנים וגם כלבים גדולים ובין היתר את כל סוגי הפגרים כמו חתולים, חולדות, קיפוד מת ויונים. כך שאם בתהליך הדברת חולדות יש לכם פגר של חולדה אז תוכלו להסתייע בנו.
מפנה הכלבים שיגיע אליכם הוא מדביר מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה שבעת הצורך יבצע עבורכם חיטוי מקומי לאחר פינוי הפגר. פינוי הכלבים יבוצע כאמור לאתר מוסדר של הרשות או לכל מקום אחר שירצה הלקוח, בכפוף לחוק, במידה ויתאפשר.

לאן מתבצע פינוי הכלבים?

כפי שהסברנו אנו מתעסקים עם כל סוגי הכלבים, גם כלבים גדולים וגם כלבים קטנים. חיות גדולות כמו חתולים וכלבים אסור לקבור בחצר או בשטח חקלאי אלא רק למקום שהרשות הקצתה לכך. בסופו של דבר הפגר יועבר למטמנה מיוחדת באזור חיפה. יש גם בתי קברות לחיות פרטיים כאשר פינוי בעל החיים יוכל להתבצע לשם. כל שעליכם לעשות הוא לבצע את התיאום של הפינוי עם בית הקברות לחיות ואנו כבר נעביר אותו לשם.

כמה עולה לפנות כלב מת מהבית?

עלות פינוי כלבים מתים משתנה בהתאם למרחק, לשעת הפינוי ולגודל הכלב שנפטר. אנו משתדלים לתת מחירים הוגנים ומשתלמים לכל קהל הלקוחות שלנו ולא לנצל את המצוקה הרגשית שבה הם נמצאים כרגע.
חשוב שתדעו שבגלל שאנו עובדים צורה חוקית ולא זורקים פגרים של כלבים עולה לנו יותר. העלויות שלנו גבוהות יותר כי אנו מפנים את הכלב לאתר של הרשות המקומית שלא נמצא ליד בית הלקוח ויש לנו הוצאות של זמן עבודה ונסיעה לשם.
מחיר פינוי כלב בשעות היום יותר זול ממחיר פינוי כלב בלילה ואילו עלות פינוי ביום חול זולה מפינוי כלב בשבת וחג. מחיר ממוצע לפינוי כלב מת נע בין 350-600₪. כמובן שתעריף הפינוי בסופ”ש או בחג יעלה יותר.

error:
Call Now Button