מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים


ניקוי מרפסת שמש

ניקוי מרפסת שמש מצואת יונים

יש לכם בדירה מרפסת שמש שהתלכלכה? זקוקים לשירותי ניקיוי מרפסת שמש? יונים מחרבנות לכם בתוך המרפסת ואתם לא יודעים מה לעשות? מחפשים שירותי ניקוי מרפסת שמש מצואת יונים? מחפשים חברת ניקיון מומלצת שתבצע ניקוי מרפסות תקופתי?

מילה שלנו – לא תמצאו חברת ניקיון כמונו

ניקוי מרפסת שמש מחיר הכי זול -

מרפסת שמש היא המרפסת הצמודה למטבח או לחדר השינה ושם אנו נוהגים לשתות קפה בבוקר או אחה”צ. זו מרפסת שאינה מקורה על מנת שנוכל ליהנות ולהתאוורר. המרפסת נועדה לאפשר לנו “לברוח” מהלחץ בתוך הבית אל תוך אוירה פתוחה ונעימה יותר.
אמממה למרות שהיא בחוץ חלה חובה לנקות אותה בגלל שהיא חשופה ללכלוך מבחוץ יותר משאר החדרים בבית. היא נוטה להתלכלך הרבה יותר ממרפסות מקורות למשל. אם המרפסת לא תתוחזק כראוי, יצטבר עליה ובסביבתה לכלוך רב שיקשה על הניקוי וייקר את השירות.
בגלל שהמרפסת לא מאוישת רוב הזמן אז יש נטייה ליונים להתמקם בה. היונים בונות קן ומטילות שם ביצים ואז המצב נהיה יותר גרוע. יש ריח לא נעים מהמרפסת ומצטבר לכלוך וזוהמה ואפילו פגרים של יונים. אחת לכמה זמן יש צורך להזמין שירותי ניקוי למרפסת השירות.

 

כיצד מבצעים ניקוי מרפסת שמש מצואת יונים

שיטות ניקוי מרפסת שמש

יונים שמוצאות מפלט בתוך מרפסת שמש מתחילות לקנן. אם יש לכם מזגן שמותקן בתוך מרפסת השמש תצפו לכך שיונים יבנו מאחוריו קן יונים. ישנם כאלה שמאחסנים ציוד במרפסת או כאלה שיש להם מערכות ישיבה כמו כסאות גן בתוך מרפסת השמש. היונים רק מחכות שתיכנסו הביתה והן כבר יתחילו לבנות קן מאחורי הכיסאות.
עכשיו, מרפסת השירות כבר אינה אסתטית ומטונפת בזרדים ובצואת יונים וכנראה שלא תשמש אתכם לישיבה בזמן הקרוב.
השתהות נוספת בניקוי מרפסת השמש ואתם מתחילים לאבד ציוד יקר. תיאלצו להיפרד מהכיסוי של המנגל שהפך למשהו חסר תועלת. הריפוד של מערכת ישיבת הגן מלוכלך כל כך שבלתי ניתן לנקות אותו.
בשלב הבא, בייחוד אם אתם בתקופת הגשמים, תצפו להצפה במרפסת משום שהלשלשת סותמת את הניקוז של המרפסת.
הדרך היחידה להשיב את המצב לקדמותו הוא להזמין שירותי ניקוי מרפסת שמש מקצועי שיסירו את המטרד מהר ככל שניתן.
טוב, אתם לא בטח מצפים שנגלה לכם את כל השיטות המקצועיות שלנו כיצד לנקות מרפסת שמש, נכון? מה שכן נוכל לספר לכם זה שאנחנו אלופים בניקיון מרפסות. הניקיון מתבצע בצורה פדנטית ומושלמת ואנחנו לא מפספסים אף פינה. יעידו על כך מאות לקוחות מרוצים שממליצים עלינו כל יום .לאחר שבוצע אצלם ניקיון מושלם של המרפסת. 

ניקוי מרפסת שמש - לפני ניקיון

ניקוי מרפסת שמש - אחרי ניקיון

איך להימנע מניקוי מרפסת שמש

לפני שנרחיב כיצד לנקות מרפסת שמש נסביר איך לא מגיעים למצב הזה. אתם לא ממש חייבים לנקות מרפסת שמש אם היא לא מטונפת בצואת יונים. מצב זה מתרחש במרפסות שיש להם מיגון בפני כניסת יונים למרפסת. שכל אחד יחליט מה רצוי אצלו במרפסת השמש אבל בגדול, יונים לעולם לא יוכלו ללכלך מרפסת שמש סגורה והמבין יבין. למי שלא בקי בנושא הרחקת יונים נסביר שיש כמה שיטות פופולריות להרחקת יונים ממרפסת השמש וממרפסות בכלל. סגירת המרפסת עם חלונות ורשתות תמנע מיונים לחדור, לדוגמא.
שיטה נוספת להרחקת יונים ממרפסת השירות היא התקנת רשת נגד יונים שקופה שתכסה את כל הפתחים של מרפסת השמש. ישנה גם אפשרות להתקין דוקרנים נגד יונים על המעקה בסיום הניקיון.
אז כפי שהדגשנו, תהליך הניקיון של המרפסת הוא יסודי מאוד ובנוי משלבים כאשר אנו לא מדלגים על שום שלב. ישנה אפשרות גם לפינוי תכולת המרפסת לחדר האשפה בתוספת מחיר. כל האלמנטים בתוך מרפסת השמש יעברו ניקוי ושטיפה כולל הקצפה וחיטוי עד למצב שבו מרפסת השמש תהיה נוצצת ומבריקה.


ניקוי מרפסת שמש מחיר זול

עלות ניקוי מרפסת שמש משתנה בהתאם למרחק הנסיעה ועוד מספר משתנים. ישנה חשיבות לגודל מרפסת השמש משום שיש מרפסות שמש קטנות שעלות הניקוי נמוכה. לעומתן, יש מרפסות שמש גדולות שעלות הניקיון גבוהה יותר. אבל לא רק זה, יש חשיבות גם לצפיפות בתוך המרפסת כי ישנם כאלה שמאחסנים במרפסת השמש הרבה ציוד. ריבוי ציוד משמעו שיש הרבה דברים לנקות וגם להזיז מצד לצד שזה אומר יותר שעות עבודה.
אנו נוהגים לקבל מהלקוח תמונות וסרטונים בווטסאפ ועל פי זה מגישים הצעת מחיר לניקוי מרפסת שמש מלשלשת יונים.
סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות משתדלים להעניק מחירים אטרקטיביים לניקוי מרפסות אך יחד עם זאת חשוב להדגיש את איכות העבודה שלנו והרצינות.

ניקוי מרפסת שמש בשבת ובחג

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות עומדת לרשות כל לקוחותיה גם בימים ובשעות לא שגרתיים. אנו מבינים שישנם מקרים שתזדקקו לשירותי ניקוי מרפסת שמש בימי שבת ובחגים ולכן אנו נעשה את מרב המאמצים להגיע אליכם ולבצע את הניקיון.

שאלות נפוצות בנושא ניקוי צואת יונים

קודם כל מפנים קן יונים, גוזלים. אח”כ מסירים את הלכלוך היבש. בסיום מקציפים עם דטרגנטים ושוטפים היטב עם מכונת שטיפה חשמלית כולל חיטוי. המרפסת כעת נוצצת כמו חדשה, תיהנו.

כי הוא אינה אטומה או אינה בשימוש יומיומי. התקנת רשת ניילון שקופה מרחיקה יונים לצמיתות. התקנת רשת יונים שעמידה בקרינת UV מונעת חדירת יונים וגם קקי של יונים [לשלשת יונים].

שלשלת יונים מפיצה ריח לא נעים וזו סיבה מספיק טובה לעשות ניקוי מרפסת שמש. חלקיקי צואת יונים עפים ברוח ושאיפתם עלולה, במקרים מסוימים, לגרום נזקים בריאותיים.

  1. מעניקים גם ניקיון וגם התקנת רשת. מקצוענים. 2. ניסיון רב שנים. 3. פדנטים ויסודיים. 4. בעלי רישיון הדברה. 5. ערוכים לכל תרחיש
error:
Call Now Button