מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים

ניקוי גגון 

ניקוי גגון כביסה מצואת יונים

כשמצטבר לכלוך יונים בגגון מתחת לעמדת תליית הכביסה יש צורך לנקות אותו עקב הצטברות לשלשת יונים ועל מנת להרחיק את קן היונים.
אנו מבצעים ניקוי גגון כביסה מצואת יונים ממרפסת השירות עם שפכטל מיוחד וגורפים את כל פסולת היונים לשק איסוף. כך לא תישאר צואת יונים על הגגון המטונף וגם היונים יורחקו לבסוף משם בצורה הומנית.
חשוב להזמין חברת ניקיון גגונים מקצועית כי רוב הגגונים שמוצפים בקקי של יונים רעועים ועדינים מאוד. יש לנהוג בזהירות רבה בזמן ניקוי גגון מצואת יונים כדי לא להחליש את יסודות הגגון ובשביל לא לגרום נזק לגגון העשוי פלסטיק כי אחרת הוא עלול לקרוס על הגגון של השכן מלמטה.

ניקוי גגון מצואת יונים בגרניק

לאחר ניקוי הפסולת היבשה [כולל פינוי יונים מתות] נוכל להציף אותו במים וחומרי ניקיון. מכיוון שהגגונים הפופולריים אינם מסוגלים להחזיק משקל אדם עלינו לנקות אותם מתוך המרפסת. לשם כך נזדקק לכלי רב עוצמה שיצליח לקלף את שכבת הלשלשת בצורה מושלמת. ניקוי גגון מצואת יונים בגרניק יהיה השלב הבא. אנו מצויידים במכשיר שטיפה עוצמתי שנקרא גרניק. גרניק [הוא לא קיטור], זה מכשיר חשמלי שמזריק מים בלחץ חזק על פני נקודה ספציפית. עם גרניק איכותי אנו מצליחים לנקות בצורה מושלמת את הגגון מכל שכבת הלשלשת.
חשוב לדעת: גרניק הוא מכשיר שבשימוש לא נכון עלול לגרום נזק גם למשתמש וגם לסביבה שלכם. הוא מסוגל לפצוע או להרוס פלסטיק ולקלף צבע. בנוסף, לכל גרניק יש זמן עבודה קצוב שלאחריו הוא חייב “מנוחה” כדי להתקרר.

עכשיו, כשהגגון עבר שטיפה והוא נקי מצואת יונים תתאפשר תליית כביסה ללא כל חשש שהכביסה תתלכלך בלכלוך של היונים או שחס וחלילה יחדרו אל הכביסה קרציוני יונים וריח של לשלשת.
תוכלו להתרשם מעבודה שבצענו לאחרונה של  שטיפת גגון מצואת יונים בבניין ממגורים בדירה שהיתה נטושה בסך הכל חודשיים. בתמונה למעלה נראה גגון מטונף בצואת יונים שעבר ניקיון יסודי. בתמונה התחתונה [לפני ניקוי גגון] רואים את היונים חוגגות וכמות נכבדת של לשלשת יונים על הגגון. בתמונה העליונה ניתן לראות כיצד הגגון עבר מהפך של ניקיון, חיטוי והדברה.

ניקוי גגון |ניקוי סוכך]

error:
Call Now Button