מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

תוכן העניינים


ניקוי בוידעם

מחפשים חברה לניקיון של הבוידעם? סאנשיין הרחקת יונים חברת ניקיון מקצועית של ניקוי בוידעם בצורה מושלמת ויסודית.

ניקוי בוידם [בוידעם] מצואת יונים

גרים בבניין משותף ישן? יש לכם בוידם מעל השירותים? שומעים רעשים מהבוידעם? חוששים שנכנסו יונים לתוך הבוידם? פתחתם את הדלת של הבוידם ומצאתם יונים והרבה לשלשת? מחפשים שירותי ניקוי בוידם מצואת יונים או ניקוי בוידעם מלשלשת ציפורים?
אצלנו תוכלו לקבל שירותי ניקוי לשלשת יונים מהבוידם כולל אפשרות לאיטום וסגירת הפתח החיצוני לסגירה הרמטית. בנוסף תקבלו ללא עלות חיטוי מקומי של הבוידם כולל הדברת מזיקי יונים.
חייגו אלינו 058-555-88-96 לקבלת הצעת מחיר משתלמת לניקוי מושלם של הבוידם.

ניקוי בוידם [בוידעם] מצואת יונים

מה זה בוידם?

– עליית תקרה [בגרמנית].
לכל מי שגר בבניין משותף ישן יש לו בוידם מעל השירותים או מעל המקלחת. בוידם הוא חלל שצמוד לתקרה ומשמש לאחסון ציוד. יש לו רק פתח כניסה אחד.
יש סוג נוסף של בוידם שמשמש גם לאכסן חפצים וגם מיועד לשמש כתעלת איוורור של השירותים. זוהי מעין תעלה שצד אחד שלה פונה החוצה והצד השני אל תוך הדירה [בד”כ אל השירותים או המקלחת]. לכן קצה הבוידם סגור עם רשת שדרכה נכנס אוויר מבחוץ.

לרוע המזל, עקב בלאי או נזק בזדון, הרשת בקצה הבוידם נקרעת או נתלשת ממקומה.
יונים וגם ציפורים אחרות מנצלות את המצב ומשתמשות בבוידם כמחסה ובונות שם קן. לרוב, אנו מגלים את הציפורים רק בשלב מאוד מאוחר בגלל שהבוידם נשאר סגור כל הזמן. אחרי זמן מה הריח של לשלשת היונים יחד עם רעש הגוזלים מבשרים לנו מה מתרחש שם.

יש לי ציפור בבוידם [בוידעם]

ציפורים בנו קן בתוך הפיר של הבוידעם

ציפור נכנסה לבודים ובנתה קן? נו פרובלמו.
בוידם פרוץ ופתוח מזמין אורחים לא קרואים שבעיקר מעופפים וכל מה שמעניין אותם זה להרעיש ולטנף את תעלת הבוידעם. בדרך כלל הסוף של הפיר סגור עם תריס או רשת. עם הזמן התריס או הרשת מתבלים ונשברים. בלי משים לב אתם תגלו כי ציפורים בנו קן בתוך הפיר של הבוידעם.
יונים שנמצאות בסביבה קולטות שיש סיכוי למצוא מקום קינון וישר משתחלות פנימה. גילינו פעם גם עורב שחור וגם קאק שהתנחלו בתוך בויידם.
הסיכוי הגדול ביותר שתמצאו בתוך הפיר יונים. אם לא עליתם על זה מייד הלך עליכם. יונים עושות שמות בתוך הבויידם. היונים ממש הורסות ומשמידות את הכל תוך פרק זמן קצר מאוד. היונים מטנפות עם זרדים וחומרים לבניית הקן שהן אוספות בחוץ ולא מפסיקות לחרבן לשלשת נון סטופ.

ניקוי מקצועי של בוידעם מצואת יונים

מתי צריך להזמין שירות של ניקוי בוידם

ניקוי הבוידם צריך להתבצע מכמה סיבות:

  1. ניקוי תקופתי – תחזוקה שוטפת: החלל של הבוידם משמש לאוורור של השירותים וגם של המקלחת ודרכו צריך לעבור אוויר נקי. מצד שני נכנס הרבה אבק מבחוץ ולכן צריך לדאוג שהבוידם יהיה נקי כל הזמן.

פתח כניסת אוויר פרוץ: כאשר הפתח החיצוני נפרץ היונים חודרות לבוידם ומקננות שם. קינון יונים משמעו הרבה לשלשת יונים והרבה זרדים שמיועדים לבניית הקן

סאנשיין הרחקת יונים מעניקה שירות מקצועי ומושלם של הרחקת יונים מהבוידם. השירות שלנו כולל פינוי פסולת וציוד, איסוף פסולת יבשה, שטיפה יסודית של חלל הבוידם כולל חיטוי והתקנת רשת נגד יונים שתמנע חזרתן של הציפורים.

למה חשוב לנקות את הבוידם

ישנה חשיבות גבוהה לשמירה על מצב תחזוקה תקין של הבוידם מכמה סיבות:

  1. סיבה בריאותית:
  2. יונים מביאות הרבה מחלות ובטח שצואת יונים אינה בריאה לסביבת האדם. אנחנו נושמים את האוויר שמגיע מתעלת הבוידם וחשוב שהאוויר הזה יהיה נקי.
  3. סיבה תברואית: במקום שבו יש לשלשת יונים יהיו גם ג’וקים. אל תתפלאו אם חופתם משומקום התפרצות של ג’וקים שהגיעה עד לחדר השינה ולמזווה.
  4. זבובים: במקום בו ישהו יונים יהיו גם פגרים של יונים שזה אומר זבובים, זבובים, זבובים.

הזמינו עוד היום שירות מקצועי של ניקוי בוידעם מלכלוך של יונים ותחסכו ממכם את כל עוגמת הנפש

 

כיצד מתבצע ניקוי בוידם הלכה למעשה

ניקוי, חיטוי ואיטום בוידעם

error:
Call Now Button