חברה מקצועית לניקוי קקי (לשלשת) של יונים

ניקוי לשלשת [ניקוי צואת יונים].

צואת יונים [לשלשת יונים] היא מטרד עיקש ומסוכן לבני אדם לכן כדי להימנע משרלטנים בתחום לכן אתם חייבים לבחור חברת ניקיון מקצועית בתחום פינוי לשלשת או ניקוי צואת היונים ובתחום ניקוי לשלשת. חשוב לדעת שישנן הרבה חברות ניקיון אבל רק מעט חברות ניקיון שמתמחות במתן שרותי ניקוי צואת יונים. פשוט כל שאר החברות הניקיון לא ערוכות לכך. חברה מקצועית של ניקיון צואת יונים מחזיקה אנשי מקצוע מיומנים [כגון לוכד יונים] שכל אחד מהם מחזיק ברישיון הדברה. [תבדקו ותבקשו לראות רישיון מדביר תקף]. אנשי המקצוע בתחום ניקוי לשלשת מנוסים מאוד ותמיד מצוידים בכלי עבודה מקצועיים. הציוד מגן כולל כפפות מקצועיות ומסיכות מקצועיות. חברת ניקיון מובילה מחזיקה בתמונות ובסרטונים הממחישים ללקוח את שיטות העבודה שלהן [תדרשו תמונות של ניקוי לשלשת].

ניקוי צואת יונים – לפני ניקיון

פינוי צואת יונים [פינוי לשלשת יונים] והדברה

כמעט כל חברות הניקיון יבצעו תחילה פינוי צואת יונים. חברה מקצועית להרחקת יונים תמיד תתחיל את התהליך עם הדברה ונסביר: איש מקצוע לניקוי צואת יונים חייב להגן על עצמו ועל הסביבה לכן ברגע שיתחיל פינוי צואת היונים מהמרפסת תחל התפרצות לא מבוקרת של מזיקים אל תוך הבית לכן זו אחת הסיבות שחובה להתחיל פינוי צואת יונים עם הדברה נגד קרציוני יונים. אנשי הצוות שלנו מצוידים ברישיון הדברה לכן רק הם יכולים לבצע הדברה נגד קרציוני יונים בתחילת תהליך פינוי לשלשת היונים. "סאנשיין" חברה מקצועית לפינוי צואת יונים לא רק מבצעת פינוי פגרים של יונים אלא מצחצחת את המקום עד להברקה מושלמת. אנו ערוכים לפינוי שלשלת מכל חלקי הבית או הדירה. אנו מפנים צואת יונים מהמרפסת כביסה, מרפסת שירות, מרפסת גג וממסתור בכביסה. אתם מחליטים, אנחנו מפנים את גללי היונים.

ניקוי צואת יונים – אחרי ניקיון

איך מנקים קקי של יונים 

קיימת חשיבות גבוהה לסילוק המפגע מהר ככל שניתן בין אם זה גללי יונים במרפסת, קקי יונים במסתור הכביסה או בגג. חשוב לציין שאנו ממליצים רק על חברה מקצועית לניקיון מקצועי כי יש להם ניסיון, כלים, מגוון פתרונות לסוגי תרחישים שונים וקשיים שעלולים לצוץ בזמן ניקוי צואת היונים ויכולת גבוהה להתגונן בפני המזיקים שמתלווים לסיפור הזה שלא לדבר על רמת הקושי בביצוע ניקיון מקצועי של לשלשת יונים. התהליך של ניקוי צואת יונים מתחיל עם כניסה של אנשי מקצוע המומחים בתחום ניקוי הלשלשת אל תוך הזירה וסילוק היונים מתוך מסתור הכביסה. חברה מקצועית לניקוי צואת יונים תמיד תצייד את אנשי המקצוע שלה בציוד מגן הכולל מסיכה, כפפות ובגדי עבודה תואמים. איש מקצוע מומחה ייכנס ויפנה בצורה הומנית את היונים שהתנחלו אבל זה רק השלב הראשון של ניקיון מקצועי. העובדה שהיונים הורחקו ממסתור הכביסה לא מונעת את הריחות העזים והצחנה שבוקעת משם וגם לא תרחיק את היונים לצמיתות כי יונים אחרות עלולות להתנחל שם. לאחר הרחקת היונים והגוזלים על ידי אנשי המקצוע יתחיל תהליך ניקיון מקצועי של לשלשת היונים. לא משנה אם מדובר בניקוי צואת יונים מבית פרטי או מעסק או מדירת גג, תהליך ניקוי צואת יונים תמיד יתנהל במספר שלבים קבועים: תחילה נבצע ריסוס הדברה נגד קרציוני יונים וג'וקים בכדי למנוע מגע עם חרקים מזוהמים וכדי שלא ניעקץ בטעות מקרציוני היונים. מה גם שברגע שנגרד את צואת היונים הקרציונים והג'וקים עלולים לברוח לתוך הבית אז כדי להימנע מהסיטואציה הלא הנעימה הזו, חשוב לבצע תחילה ריסוס הדברה. נמשיך במלאכת ניקוי צואת היונים ונאסוף את כל הפסולת היבשה ונגרד אותה עם שפכטלים ומברשות. את פסולת לכלוך היונים לא נשאיר בצורה חשופה ונארוז אותה בתוך שקיות אטומות ונסלק אל פח האשפה המרכזי. לאחר איסוף הפסולת נבצע שטיפה בגרניק עם סבונים עד להברקה ונסיים עם חיטוי בכלור נגד חיידקים.

ניקוי לשלשת יונים (בונוס! הדברת מזיקים)

מקצוענים בניקוי צואה (לשלשת) של יונים

כיצד חודרות יונים אל מסתור הכביסה?(בקלות)

מלבד המראה האסתטי, ישנה חשיבות גבוהה לניקוי מסתור כביסה או מרפסת שירות מצואה של יונים גם מבחינה בריאותית ונסביר תחילה איך זה מתרחש.
מסתורי הכביסה  או מרפסות השרות אלו החללים בצמוד למטבח או המקלחות שבהם תולים את הכביסה. למרבה הצער דיירים רבים אינם ששים לתלות שם כביסה עקב הצטברות של צואת יונים וריחות לא נעימים שבוקעים משם עקב חדירת יונים לא מבוקרת. מסתורי הכביסה בארץ אינם מוגנים כראוי בפני חדירת יונים פשוט כי הקבלן שבנה אותם לא נתן את הדעת לכך ולא התקין שם מעקה בטיחות שנותן מענה לחדירת יונים. רוב הקבלנים, במקרה הטוב, מתקינים בתוך מסתור הכביסה או מרפסת השירות רפרפת אלומיניום שאמנם היא אסתטית ומגבילה כניסה של עורבים אבל יונים וציפורים קטנות יותר כמו דרורים או מיינה הודית, חודרים לשם די בקלות. מכיוון שיש במסתור הכביסה או מרפסת השרות רפרפת אלומיניום עם מרווחים גדולים, מתאפשרת כניסת יונים בקלות אליהם. ישנם מסתורי כביסה עם מעקה בטיחות שמגיע עד גובה חבלי הכביסה כך שחצי מסתור הכביסה פתוח.
משלל סיבות, ישנה נטייה להתקין בתוך מסתור הכביסה מנועים של מזגנים, להתקנה של מנועי המזגנים בתוך מסתור הכביסה יש חשיבות מכרעת בהתמקמות של היונים. מנוע המזגן משמש את היונים כמקום קינון ומצד שני מקשה על ניקוי מסתור הכביסה. רוב האוכלוסייה אינה יודעת כיצד להתנהג עם האורחים החדשים ומעדיפה להתרחק ממסתור הכביסה ולהזניח את הטיפול בו כך שהעסק נהיה יותר "מלוכלך". 

איך מנקים צואה של יונים?

התהליך של ניקוי מסתור כביסה (מרפסת שירות) מצואה של יונים מתחיל עם סילוק היונים מתוך מרפסת השרות. איש מקצוע ייכנס אל מסתור הכביסה ויפנה בצורה הומנית את היונים שהתנחלו בתוכו אבל זה רק השלב הראשון. העובדה שהיונים הורחקו מהמסתור לא מונעת את הריחות העזים והצחנה שבוקעת משם וגם לא תרחיק את היונים לצמיתות כי יונים אחרות עלולות להתנחל בתוך מסתור הכביסה. לאחר הרחקת היונים והגוזלים מתוך מסתור הכביסה מתחיל תהליך ניקוי לשלשת ממסתור הכביסה.

פינוי צואת יונים

פינוי לשלשת יונים (שלשלת יונים) נשמעת אולי לחלקכם כמשהו לא מורכב מי יודע מה אך כל מי שניסה לבדו יודע שפינוי שלשלת היא משימה קשה ובלשון המעטה לא נעימה מכמה סיבות: יש צורך בפירוק חבלי הכביסה על מנת לרדת למטה בנוחות, התעסקות עם צואת יונים מצריכה הגנה בפני המזיקים שמתלווים, הריחות והגועל קשים מנשוא, רבים מהמסתורים הם צפופים וקשה מאוד להתנייד שם, לרבים ממסתורי הכביסה אין מעקה בטיחות יציב והסיכוי למעוד וליפול גבוה וכמובן תזדקקו לכלי עבודה מקצועיים כמו מכשיר שטיפה בלחץ (גרניק) כי רק בעזרתו תוכלו לקלף את שכבות הלשלשת מתחתית המסתור ומתחת למזגנים. לאחר  שהרחקנו את היונים מתוך מסתור הכביסה ואספנו את הפסולת היבשה מגיע השלב של השטיפה עם גרניק שה מכשיר שטיפה עוצמתי עם לחץ מים חזק שמוריד בקלות את לכלוך היונים מהמזגנים, מהקירות, מהרצפה וממגן הבטיחות. בסיום השטיפה אנחנו מקרצפים את כל מסתור הכביסה עם קצף וסבונים ומבצעים חיטוי בכלור על כל חלקי המסתור.

Call Now Button