ניקוי גגון מצואת יונים [לשלשת יונים]

איך מנקים גגון כביסה מצואת יונים

כשמצטבר לכלוך יונים בגגון מתחת לעמדת תליית הכביסה יש צורך לנקות אותו עקב הצטברות לשלשת יונים ועל מנת להרחיק את קן היונים.
אנו מבצעים ניקוי גגון מצואת יונים ממרפסת השירות עם שפכטל מיוחד וגורפים את כל פסולת היונים לשק איסוף. כך לא תישאר צואת יונים על הגגון המטונף וגם היונים יורחקו לבסוף משם בצורה הומנית.
חשוב להזמין חברת ניקיון גגונים מקצועית כי רוב הגגונים שמוצפים בקקי של יונים רעועים ועדינים מאוד. יש לנהוג בזהירות רבה בזמן ניקוי גגון מצואת יונים כדי לא להחליש את יסודות הגגון ובשביל לא לגרום נזק לגגון העשוי פלסטיק כי אחרת הוא עלול לקרוס על הגגון של השכן מלמטה.
כאמור, בתחילה, נפנה פגרים של יונים, גוזלים וקיני יונים. לאחר ניקוי הפסולת היבשה נוכל להציף אותו במים וחומרי ניקיון עם גרניק בלחץ מים חזק ונבצע חיטוי והדברה נגד קרציוני יונים.

עכשיו, כשהגגון עבר שטיפה והוא נקי מצואת יונים תתאפשר תליית כביסה ללא כל חשש שהכביסה תתלכלך בלכלוך של היונים או שחס וחלילה יחדרו אל הכביסה קרציוני יונים וריח של לשלשת.
תוכלו להתרשם מעבודה שבצענו לאחרונה של  שטיפת גגון מצואת יונים בבניין ממגורים בדירה שהיתה נטושה בסך הכל חודשיים. בתמונה למעלה נראה גגון מטונף בצואת יונים שעבר ניקיון יסודי. בתמונה התחתונה [לפני ניקוי גגון] רואים את היונים חוגגות וכמות נכבדת של לשלשת יונים על הגגון. בתמונה העליונה ניתן לראות כיצד הגגון עבר מהפך של ניקיון, חיטוי והדברה.

ניקוי גגון |ניקוי סוכך]
Call Now Button