תוכן עניינים

היונים התיישבו על החלון?

מקצוענים בניקוי צואה (לשלשת) של יונים מאדני חלונות

צואת יונים מסוכנת לבני אדם

מחלות יונים

יונים ידועות כמפיצות מחלות קשות בקרב בני אדם ובעלי חיים. שירות הניקוי לאדני חלונות מצואה של יונים מבטיח שכל תהליכי הניקיון יבוצעו באופן קפדני ובטוח על מנת לסייע ולהגן עליכם מסכנות בריאותיות שנוצרות עקב נחיתת יונים על אדן החלון.

מאפייני השירותים שלנו:

  • ניקוי צואת יונים מאדני חלונות או ויטרינות [חלונות הזזה בסלון].
  • שירותי ניקוי,חיטוי והדברה יסודיים.
  • התקנת או הדבקת דוקרנים נגד יונים על משטחי נחיתה.
  • התקנת רשתות נגד יונים.

יונה זמנית = נזק קבוע

צואה של ציפורים ובייחוד לשלשת של יונים על אדן חלון, על מזגנים או על כל משטח אחר עלולה להסתיים בנזק קבוע למבנה או לציוד שבקרבת מקום הנחיתה או הקינון. אזורים כגון אדני חלונות (ספי חלון), גגות, מרפסות גג, מסתורי כביסה, מרפסות שירות, מזגנים, תעלות איוורור ומבואות לבניינים הם יעדים אידאליים להתאספות יונים משום שהם מספקים מקום נחיתה נוח ולחילופין מקום קינון מוסתר. מאותו הרגע, היעדים הללו מותקפים בפרץ בלתי פוסק של לשלשת יונים.

נזקים חמורים של צואת יונים

אם היא לא מטופלת כראוי לאורך זמן, צואת יונים עלולה להיות יותר ממטרד ולהפוך לנזק פיזי או אסתטי למבנים ועד לסיכונים בריאותיים מהותיים לבני אדם:

  • צואת יונים יוצרת סביבה קורוזיבית (הרס ושינוי בלתי הפיך) ומאכלת את המשטחים איתם היא באה במגע וגורמת לשינוי גוונים ולהרס מהותי.
  • תעלות מיזוג או איוורור עלולים להיסתם מצואה של יונים [לשלשת יונים].
  • ריחות לא נעימים של צואת יונים מבריחים אנשים מבתיהם או לקוחות מעסקים.

ניקוי יסודי של אדן חלון מצואת יונים לא רק שהוא חיוני מאוד לשיפור המראה האסתטי החיצוני של מבנים אלא גם מבטיח צמצום משמעותי של הסיכונים הבריאותיים הצפויים בחשיפה לצואת יונים.

צואת יונים – סכנות בריאותיות

מחלות הנגרמות מחשיפה ללשלשת יונים – 

לשלשת יונים [קקי של יונים] מכילה גורמי מחלות לבני אדם שחלקם מסוכנים יותר וחלקם מסוכנים פחות. הסיכונים הבריאותיים שנגרמים עקב נוכחות יונים הם בעיקר כתוצאה משאיפת אבק הלשלשת או מגע עם לשלשת היונים. כתוצאה מחשיפה או מגע עם צואת יונים עלולות לצוץ תופעות קשות כגון חום, הקאות דלקות למיניהן ושלל או אלרגיות ורגישויות, לא נלאה אתכם ברשימה הארוכה של מחלות יונים אך מקווים כי המסר הועבר.

ניקוי חלון קקי של יונים www.nika-yon.co.il

כל הזכויות שמורות

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות

שירותי ניקיון נוספים

לחץ עליי

ניקוי מרפסת שירות או ניקוי מרפסת גג

שירות ייחודי של ניקיון צואת יונים ממרפסות גג בפנטהאוז
לחץ כאן
Call Now Button