מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

חיטוי נגד קורונה

המלצות לחיטוי כנגד נגיף הקורונה – משרד הבריאות

על מנת לחדד את ההמלצות המקצועיות לגבי חיטוי יעיל נגד נגיף הקורונה, למשרד הבריאות חשוב להדגיש:

איך נדבקים בקורונה

עיקר ההדבקה מנגיף הקורונה הוא ממגע ישיר (קרבה בין אנשים), והדבקה מרסס נשימתי. ידוע שהווירוס עלול לשרוד על משטחים שונים בין מספר שעות עד מספר ימים.

איפה לא צריך לחטא קורונה

במקומות ציבוריים בשטח פתוח (כגון מתקני שעשועים, ספסלים, תחנות אוטובוס ברחוב, מתקני ספורט בשטח פתוח, מדרכות) הסיכוי להדבקות ממשטח הוא מזערי ולכן אין צורך בביצוע חיטוי כולל ביצוע חיטוי באמצעות מטוסי ריסוס או ערפול ביישובים.

איך מחטאים נגד קורונה, מה מותר ומה אסור?

לשואלים איך מחטאים נגד קורונה:
במקום ציבורי סגור, מומלץ לבצע חיטוי על משטחים בהם נוגעים בתדירות גבוהה (כדוגמת: ידיות, כפתורים ומתגים, מקלדות, מסכי מגע, מעקות, שולחנות ומשטחי עבודה) עם חומר חיטוי על בסיס אלכוהול בריכוז של לפחות % 70 או באמצעות תמיסת כלור בריכוז %1.0 hypochlorite sodium ,עד לייבוש המשטחים (למשל הכנת תמיסה המורכבת מ- 40 מ”ל אקונומיקה ו- 1 ליטר מים). החיטוי יתבצע על משטחים ולא ערפול בחלל/באמצעות “פוגר”. החיטוי אפקטיבי יותר על משטחים נקיים. משמעות הדבר היא כי יש לנקות תחילה את המשטח המיועד לחיטוי ורק לאחר מכן לחטא. מומלץ להציב מתקנים לחיטוי ידיים במקומות נגישים ונראים לעין.
במרכולים בתי מרקחת ובתי עסק אחרים: החיטוי יתבצע על משטחים ולא ערפול בחלל/באמצעות “פוגר”. מומלץ לבצע חיטוי מספר פעמים ביום בניגוב על משטחים בהם נוגעים בתדירות גבוהה, למשל בידיות של עגלות סופר, קופות ומשטחים אחרים בהם יש מגע של אנשים רבים. מומלץ להציב מתקנים לחיטוי ידיים במקומות נגישים ונראים לעין. במרכולים, אין לבצע חיטוי ישיר על מזון בין אם הוא ארוז או חשוף (פירות וירקות, לחמים וקטניות).

10.03.20 22:00 –  הקורונה [COVID 19] כבר בארץ, זו עובדה קיימת. מספר החולים בנגיף בישראל כרגע עומד כרגע על 75 וצפוי לעלות.  מעל 200,000 נמצאים בבידוד. חוששים להידבק בנגיף? הצדק עמכם. נגיף הקורונה מתפשט ברחבי העולם ולאחרונה הגיע גם לישראל. מה עושים? איך מונעים הידבקות בנגיף? מהם אמצעי הזהירות? [רמז, חיטוי נגד וירוסים ושמירת מרחק].

משרד הבריאות מוציא הנחיות חדשות: לא לקיים אירועים מעל 200 איש [עד עכשיו ההגבלה עמדה על 5000] וגם לשקול נחיצותם של אירועים בכלל. המלצות לאוכלוסייה המבוגרת: להימנע מביקורים בבתי חולים ומוסדות לקשישים. משטרת ישראל מתכוונת לאכוף את ההוראות של הבידוד כשברקע עלייה ברף ההחמרה בנושא הבידוד.

חברת חיטוי קורונה מקצועית

מתעניינים בחברה  לחיטוי קורונה מקצועית?
הקורונה לא יורדת מסדר היום. הבהלה מהנגיף המסתורי שעדיין לא נמצא לו חיסון, רק מחמירה. אנשים חוששים לבוא במגע עם עם נשאים שטרם הופיעו אצלם תסמינים. הכלכלה מקרטעת: חברות התעופה בצרה צרורה. גל פיטורים בענף הנסיעות לחו”ל והציבור משווע לחיסון מציל חיים. מדינות שלמות נמצאות בהסגר אווירי וכל זאת כדי לעצור את התפשטות הנגיף המאיים. הבעיה העיקרית היא שהנגיף המסתורי חסר לבוש או צורה. לא ניתן לדעת האם האדם שעומד מולך נושא את הנגיף או חולה חלילה.

כרגע אין הרבה מה לעשות חוץ משני דברים: לצמצם מגע קרוב עם אנשים ולבצע חיטוי נגד קורונה במקומות בהם קיים חשש שהיה הנגיף.
חברת סאנשיין – חברה מקצועית לחיטוי נגד קורונה, נקבל בברכה כל בקשה שלכם לחיטוי הקורונה ונעמיד לרשותכם צוות חיטוי. אנשי החיטוי מטעמנו [מדבירים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה] יערכו חיטוי בבתיכם או במקום העבודה שלכם. אנו ערוכים לבצע חיטוי במפעלים, מוסדות, אוטובוסים וכל זאת להגן על קהל הלקוחות וצוות העובדים. כך תוכלו להיות בטוחים יותר מהנגיף.

החל מ- 2 ₪ למ"ר

מחפשים שירותי חיטוי וריסוס לנגיף הקורונה אנו המומחים מס' 1 בארץ.

חיטוי נגד קורונה לדירות ואולמות אירועים

alkyl dimethyl ammonium chlorid 10%

יעיל כנגד וירוס הקורונה - COVID 19

סימקסין X משמיד ומחטא חיידקים - חומר חיטוי רב תכליתי על בסיס אמוניום רבעוני

מחטא משטחי עבודה | קירות ורצפות | מטבחים | מכונות שטיפה | כיורים ומקלחות

הלכה למעשה, איך מתבצע חיטוי נגד ווירוסים?

קורונה לא חיידק, זה וירוס. אנו עושים שימוש בתכשיר חיטוי נגד חיידקים מומלץ המבוסס על כלור שמעולה לשימוש בסיבת אדם ונמצא כיעיל מאוד כנגד חיידקים הנמצאים בפגרים ונבלות של בעלי חיים. אנו עושים שימוש נרחב בסימקסין לאחר פינוי פגרים של בעלי חיים. כמובן שיש הוראות בטיחות שנמסור ללקוחות טרם ביצוע הפעולה אך אל חשש חומרי החיטוי נגד חיידקים נמצאים בשימוש זמן רב. נציין כי תכשיר החיטוי שנקרא סימקסין מכיל תרכובות אמוניום רבעוני אותו אנו מיישמים בעזרת מערפל מיוחד ומרסס חשמלי מקצועי. הצוות שלנו יגיע לאתר העבודה ויכין את התרסיס הידידותי לסביבה המיועד לשימוש על פי הוראות היצרן. נבצע חיטוי מקיף לכל העסק או האולם בו נדרש למגר את הנגיף. אנו נחטא ביסודיות משטחי עבודה, כיורים ואסלות. נבצע ריסוס על קירות, רצפות וריהוט. אין סכנה בריסוס על משטחים אלו והוא יעיל לתקופה ממושכת.

סימקסין חיטוי נגד קורונה

חומרי חיטוי מומלצים לנגיף לשימוש בבית

אנו ממליצים לכם לבצע חיטוי נגד קורונה בבית לא רק אם היה חשש שאדם שנדבק בילה אצלכם בבית. אופציה נוספת שבה תחטאו את הבית כנגד חיידקים באופן עצמאי זה אם אתם חוששים שהבאתם את וירוסים הנגיף מבחוץ ואתם רוצים להגן על המשפחה. חומרי חיטוי מומלצים לקורונה לשימוש בבית מבוססים על אקונומיקה. תוכלו לרכוש באופן עצמאי תכשירי חיטוי מומלצים לשימוש בבית בחנויות המורשות אך חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש. גם במהלך החיטוי בבית חשוב ללבוש ציוד מגן כי חומרי החיטוי רעילים במידה מסוימת.

חיטוי בחומר סימקסין מספיק לקורונה?

כמובן שלא. חיטוי בחומר סימקסין לקורונה הוא לא ערובה שלא תידבקו בנגיף. סימקסין [חומר שמשתמשים בו לחיטוי נגד יונים במסתור כביסה] יעשה את העבודה בצורה מושלמת אבל זה רק ביטחון שכרגע הבית שלכם עבר חיטוי נגד חיידקים ווירוסים. צריך להמשיך בפעולה באופן יומיומי אם אתם באים במגע עם אנשים שנדבקו בווירוס. אם אתם נמצאים בבידוד ועשיתם באופן עצמאי חיטוי שקניתם בחנות לשימוש עצמי אז כנראה שאין חשש שתידבקו בנגיף. אבל אם אתם שהיתם בחוץ או בן משפחה שגר איתכם אז אתם חייבים לחטא עוד פעם. כדי להרגיע אתכם, נספר שאו מבצעים ביומיום חיטוי נגד צואת יונים במסתור כביסה שמפוצץ בחיידקים מסוכנים והחומר הזה עובד מצוין.

חיטוי קורונה על משטחים

מה לגבי חיטוי קורונה על משטחים? סאנשיין מבצעת חיטוי לווירוס הקורונה בצורה יסודית בכל החלל הנגוע.  יעילות קטילת הנגיף תגבר בהתאם ליסודיות הריסוס. אם נחטא את כל המשטחים שבהם ידיים באות במגע אזי היעילות תגבר. לכן נבצע חיטוי כולל על כל המשטחים שנוגעים בהם בידיים: ידיות, כפתורים ומתגים, מקלדות, מסכי מגע, מעקות, שולחנות ומשטחי עבודה. החיטוי לאו דווקא יתבצע בצורת ריסוס. אנו נשמור על הנחיות משרד הבריאות כאשר ברוב המקומות נחטא עם מטליות ניגוב.

מותר לחטא מכשירי חשמל?

מכשירי חשמל לסוגיהם לא נחטא בשיטת הריסוס. שיטת הריסוס הנהוגה לחיטוי הנגיף עלולה לפגוע במכשיר החשמל ולגרום חס וחלילה לקצר או קורוזיה משום שהתרסיס מכיל מים. אז איך מגינים על מכשירי החשמל בזמן החיטוי? בזמן החיטוי נגן על מכשירי החשמל עם כיסוי פלסטיק ואם לא מתאפשר אז נוציא אותן מהחדר המחוטא. במשרדים עם מחשבים נכסה עם יריעות ניילון את כל מערכות המיחשוב. כמובן שחייבים לחטא את העכבר והמקלדת לכן בסיום החיטוי נבצע את החיטוי באופן ידני עם מטליות.

חיטוי מוניות, אוטובוסים ורכבי הסעה לנגיף הקורונה

אנו ערוכים לחטא כל כלי רכב: מונית, רכב הסעה, אוטובוס. כלי הרכב הללו מסיעים נוסעים בתדירות גבוהה וכל נוסע עלול להיות חולה מאומת, לשאת את הנגיף ולסכן את שאר הנוסעים וכמובן את הנהג. לכן חשוב מאוד לחטא את תא הנוסעים מפני נגיף הקורונה בתדירות יומיומית בין אם קיים חשד או אם לאו. צרו עימנו קשר במהלך יום העבודה ונגיע אליכם לחיטוי יסודי של פנים הרכב.

חיטוי לקורונה מחיר

מחיר חיטוי לקורונה החל מ-2₪ למ”ר תלוי בסיטואציה. אנו לא מנצלים את המצב הקשה בו נתונה המדינה ולכן לא נעלה מחירי חיטוי לקורונה. מחירי החיטוי נגד הנגיף עומדים בממוצע על המחיר הנקוב אך יש מחירי מינימום לבתי מגורים ולעסקים. חייגו וניתן לכם הצעת מחיר זולה לריסוס וחיטוי הנגיף.

ניווט מהיר

error:
Call Now Button