נלחמים בהתפשטות הקורונה, איך מחטאים נגד הנגיף? איך אפשר למנוע הדבקה? ומה אפשר לעשות באופן עצמאי? אתם שואלים אנו עונים [נדגיש – שירותי החיטוי אינם טיפולים מונעים].

חומר חיטוי לקורונה

10.03.20 22:00 –  הקורונה [COVID 19] כבר בארץ, זו עובדה קיימת. מספר החולים בנגיף בישראל כרגע עומד כרגע על 75 וצפוי לעלות.  מעל 200,000 נמצאים בבידוד. חוששים להידבק בנגיף? הצדק עמכם. נגיף הקורונה מתפשט ברחבי העולם ולאחרונה הגיע גם לישראל. מה עושים? איך מונעים הידבקות בנגיף? מהם אמצעי הזהירות? [רמז, חיטוי נגד וירוסים ושמירת מרחק].

משרד הבריאות מוציא הנחיות חדשות: לא לקיים אירועים מעל 200 איש [עד עכשיו ההגבלה עמדה על 5000] וגם לשקול נחיצותם של אירועים בכלל. המלצות לאוכלוסייה המבוגרת: להימנע מביקורים בבתי חולים ומוסדות לקשישים. משטרת ישראל מתכוונת לאכוף את ההוראות של הבידוד כשברקע עלייה ברף ההחמרה בנושא הבידוד.

חשש מהידבקות בנגיף

הקורונה לא יורדת מסדר היום. הבהלה מהנגיף המסתורי שעדיין לא נמצא לו חיסון, רק מחמירה. אנשים חוששים לבוא במגע עם עם נשאים שטרם הופיעו אצלם תסמינים. הכלכלה מקרטעת: חברות התעופה בצרה צרורה. גל פיטורים בענף הנסיעות לחו"ל והציבור משווע לחיסון מציל חיים. מדינות שלמות נמצאות בהסגר אווירי וכל זאת כדי לעצור את התפשטות הנגיף המאיים. הבעיה העיקרית היא שהנגיף המסתורי חסר לבוש או צורה. לא ניתן לדעת האם האדם שעומד מולך נושא את הנגיף או חולה חלילה.

כרגע אין הרבה מה לעשות חוץ משני דברים: לצמצם מגע קרוב עם אנשים ולבצע חיטוי נגד קורונה במקומות בהם קיים חשש שהיה הנגיף.
חברת סאנשיין נקבל בברכה כל בקשה שלכם לחיטוי הקורונה ונעמיד לרשותכם צוות חיטוי. אנשי החיטוי מטעמנו [מדבירים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה] יערכו חיטוי בבתיכם או במקום העבודה שלכם. אנו ערוכים לבצע חיטוי במפעלים, מוסדות, אוטובוסים וכל זאת להגן על קהל הלקוחות וצוות העובדים. כך תוכלו להיות בטוחים יותר מהנגיף.

החל מ- 4 ₪ למ"ר

מחפשים שירותי חיטוי וריסוס לנגיף הקורונה אנו המומחים מס' 1 בארץ.

חיטוי נגד קורונה לדירות ואולמות אירועים

alkyl dimethyl ammonium chlorid 10%

יעיל כנגד וירוס הקורונה - COVID 19

סימקסין X משמיד ומחטא חיידקים - חומר חיטוי רב תכליתי על בסיס אמוניום רבעוני

מחטא משטחי עבודה | קירות ורצפות | מטבחים | מכונות שטיפה | כיורים ומקלחות

הלכה למעשה, איך מתבצע חיטוי נגד חיידקים?

קורונה לא חיידק, זה וירוס. אנו עושים שימוש בתכשיר חיטוי נגד חיידקים מומלץ המבוסס על כלור שמעולה לשימוש בסיבת אדם ונמצא כיעיל מאוד כנגד חיידקים הנמצאים בפגרים ונבלות של בעלי חיים. אנו עושים שימוש נרחב בסימקסין לאחר פינוי פגרים של בעלי חיים. כמובן שיש הוראות בטיחות שנמסור ללקוחות טרם ביצוע הפעולה אך אל חשש חומרי החיטוי נגד חיידקים נמצאים בשימוש זמן רב. נציין כי תכשיר החיטוי שנקרא סימקסין מכיל תרכובות אמוניום רבעוני אותו אנו מיישמים בעזרת מערפל מיוחד ומרסס חשמלי מקצועי. הצוות שלנו יגיע לאתר העבודה ויכין את התרסיס הידידותי לסביבה המיועד לשימוש על פי הוראות היצרן. נבצע חיטוי מקיף לכל העסק או האולם בו נדרש למגר את הנגיף. אנו נחטא ביסודיות משטחי עבודה, כיורים ואסלות. נבצע ריסוס על קירות, רצפות וריהוט. אין סכנה בריסוס על משטחים אלו והוא יעיל לתקופה ממושכת.

סימקסין חיטוי נגד קורונה

חומרי חיטוי מומלצים לוירוסים לשימוש בבית

אנו ממליצים לכם לבצע חיטוי נגד קורונה בבית לא רק אם היה חשש שאדם שנדבק בילה אצלכם בבית. אופציה נוספת שבה תחטאו את הבית כנגד חיידקים באופן עצמאי זה אם אתם חוששים שהבאתם את וירוסים הנגיף מבחוץ ואתם רוצים להגן על המשפחה. חומרי חיטוי מומלצים לקורונה לשימוש בבית מבוססים על אקונומיקה. תוכלו לרכוש באופן עצמאי תכשירי חיטוי מומלצים לשימוש בבית בחנויות המורשות אך חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש. גם במהלך החיטוי בבית חשוב ללבוש ציוד מגן כי חומרי החיטוי רעילים במידה מסוימת.

חיטוי בחומר סימקסין מספיק לקורונה?

כמובן שלא. חיטוי בחומר סימקסין לקורונה הוא לא ערובה שלא תידבקו בנגיף. סימקסין [חומר שמשתמשים בו לחיטוי נגד יונים במסתור כביסה] יעשה את העבודה בצורה מושלמת אבל זה רק ביטחון שכרגע הבית שלכם עבר חיטוי נגד חיידקים ווירוסים. צריך להמשיך בפעולה באופן יומיומי אם אתם באים במגע עם אנשים שנדבקו בוירוס. אם אתם נמצאים בבידוד ועשיתם באופן עצמאי חיטוי שקניתם בחנות לשימוש עצמי אז כנראה שאין חשש שתידבקו בנגיף. אבל אם אתם שהיתם בחוץ או בן משפחה שגר איתכם אז אתם חייבים לחטא עוד פעם. כדי להרגיע אתכם, נספר שאו מבצעים ביומיום חיטוי נגד צואת יונים במסתור כביסה שמפוצץ בחיידקים מסוכנים והחומר הזה עובד מצוין.

חיטוי לקורונה מחיר

מחיר חיטוי לקורונה החל מ-4₪ למ"ר תלוי בסיטואציה. אנו לא מנצלים את המצב הקשה בו נתונה המדינה ולכן לא נעלה מחירי חיטוי לקורונה. נחירי החיטוי נגד הנגיף עומדים בממוצע על המחיר הנקוב אך יש מחירי מינימום לבתי מגורים ולעסקים. חייגו וניתן לכם הצעת מחיר זולה לריסוס וחיטוי הנגיף.

Call Now Button