התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה

כיצד נפטרים מיונים במסתור כביסה

כמעט בכל מסתור כביסה (חדר השירות של חבלי הכביסה)  בדירות מגורים  קיים מרווח באזור מגן הבטיחות (פירצה) שמאפשרת כניסה של ציפורים. באין רשת נגד יונים או כל מחסום אחר כל פירצה קוראת לגנב ולכן נרשמת התלהבות רבה מצידן של יונים לקנן ולהשתלט על מסתור הכביסה מהסיבה שמסתור הכביסה הוא אזור מוגן מאויבים בייחוד אזור המזגנים. באין מפריע, הפך מסתור הכביסה לאחד מהמקומות החביבים ביותר על יונים, שם הם מטילות ביצים ומגדלות את הגוזלים. בד בבד, צואת יונים (לשלשת יונים), טפילים, ג'וקים, ריחות רעים מחלחלים לבית עד למצב קיצוני שבלתי אפשרי לפתוח את החלון של מרפסת השירות וכל שכן לתלות שם כביסה. זה הצד העצוב בסיפור הזה אבל יש גם צד שמח, ניתן לפתור את הבעיה הזו של היונים לצמיתות באמצעות התקנת רשת נגד יונים מניילון.

למה שלא אתקין לבד רשת יונים מפלסטיק?

רשת נגד יונים היא לא סתם רשת מפלסטיק שקונים בטמבורייה ותולים אותה עם אזיקונים. ההתקנה של רשת נגד יונים מפלסטיק עלולה לקחת זמן רב לאדם שאינו מיומן בהתקנת רשתות נגד יונים מפלסטיק, המאמץ גדול מאוד, המשימה מסוכנת הן מבחינה פיזית והן מבחינה בריאותית, הריחות קשים מאוד וגם אם צלחתם, אתם תוך פרק זמן תתאכזבו כשתבחינו שרשת הפלסטיק מתפוררת לנגד עיניכם. רשת הפלסטיק אינה מיועדת כלל להרחקת יונים ויש לה שימושים אחרים ובטח לא בחשיפה לפגעי מזג האוויר במסתור הכביסה. במרבית המקרים רשת יונים מפלסטיק לא תחזיק מעמד: אחת מן השתיים, או שהרשת תתפורר או שהאזיקונים יתבלו ויקרעו. ממש לא שווה את המאמץ.
בניגוד לרשת יונים מפלסטיק, רשת נגד יונים מקצועית למסתור כביסה הינה רשת ייעודית שעשויה מניילון (רשת דומה לרשת דיג) בדיוק כמו בתמונה למעלה או רשת נגד יונים שעשויה מחבלים. כל רשת נגד יונים אחרת, בייחוד רשת נגד יונים מפלסטיק לבן נידונה לכישלון (כמעט). כדי להתקין רשת למסתור כביסה באיכות גבוהה יש לבחור מתקין מומלץ לרשתות נגד יונים: זהו מרחיק יונים מקצועי שיש לו את כל הכלים הדרושים להתקנת רשת נגד יונים, הוכחות מצולמות של מסתורי כביסה או מרפסות שירות שבהן התקין רשתות נגד יונים עם אחריות לעבודה שלו.

רשת פלסטיק אייס
רשת נגד יונים
רשת מפלסטיק ליונים
רשת פלסטיק לבנה
רשת פלסטיק ליונים
רשת מפלסטיק להרחקת יונים

מתקין מקצועי של רשת נגד יונים?

סכנות רבות קיימות לאדם הנכנס לתוך מסתור הכביסה לשם התקנת רשת נגד יונים. נזכיר כמה מהן: סכנת החלקה על הלשלשת, סכנת נפילה בזמן הירידה למסתור הכביסה או בזמן העלייה חזרה, סכנת נפילה אל מחוץ למסתור הכביסה סכנה בריאותית כתוצאה מחשיפה לאבק לשלשת היונים ועוד ועוד. התקנת רשת  ליונים במסתור כביסה הינה התקנה מורכבת שדורשת ניסיון והיכרות עם תחום הרחקת היונים שרק מתקין מקצועי של רשת נגד יונים יכול להתמודד איתה. אין מסתור כביסה אחד דומה לשני. ישנם מסתורי כביסה פתוחים לחלוטין, ישנם מסתורי כביסה עם מעקה נמוך, יש מסתורי כביסה עם מעקה למחצה. ישנם בשוק אף מסתורי כביסה בצורת האות "ריש". יש מסתורי כביסה הנמצאים בעומק רב ויש מסתורים אשר אין להם בסיס יציב. מניסיון אנחנו יכולים להצהיר כי יכולת אילתור בזמן התקנת הרשתות היא יתרון חשוב כך שיש חשיבות גבוהה לבחירת מתקין מקצועי של רשת נגד יונים שהוא האדם הנכון להתקנת הרשת נגד חדירת יונים. 

ומה לגבי ניקיון של מסתור כביסה?

ניקיון מסתור הכביסה חשוב לא פחות מהתקנת רשת נגד היונים או סילוק היונים מתוך מסתור הכביסה. הרי אם סגרנו את מסתור הכביסה עם רשת נגד יונים וסילקנו את היונים שכבר קיננו בתוך המסתור הבעיה כבר נפתרה לא? ממש לא!
יונים שמקננות בתוך מסתור כביסה או מרפסת שירות, אפילו לתקופה קצרה של מס' ימים, מטנפות את מסתור הכביסה בכמויות אינסופיות של קקי של יונים (צואת יונים). לכלוך היונים אוצר בתוכו שלל של טפילים וגורמי מחלות איומות לבני אדם. בתוך קן היונים חיים גוזלים שאליהם נטפלים קרציוני יונים שעלולים לעקוץ בני אדם. בתוך מסתור הכביסה, צואת היונים (קקי של יונים) מפיצה ריחות עזים שחודרים בקלות אל תוך הבית ברגע שפותחים את חלון חדר הכביסה. אנחנו מאמינים שכל אדם בר דעת לא יהיה מוכן לתלות כביסה נקייה וריחנית בתוך מסתור כביסה מסריח.

תמונה אחת שווה 1000 מילים

כיצד מתקינים רשת נגד יונים

רשת נגד יונים
רשת נגד יונים מניילון (כמו רשת דייג)
רשת נגד יונים במרפסת שירות
רשת ליונים מקצועית

רשת נגד יונים מניילון היא הפתרון הכי יעיל, עמיד, ושקוף למניעת כניסה של יונים (וגם הפתרון ההומני ביותר). 

התקנת רשת נגד יונים מניילון מספקת פתרון מצוין עבור יונים שבחרו לקנן סביב או תחת מנועי מזגנים במסתורי כביסה או מרפסות שירות משתי סיבות עיקריות: הראשונה, רשת נגד יונים מניילון בעלת מראה שקוף שזה אומר שאין פגיעה בנוף הנשקף מבעד לחלון, היא אינה מכערת את מראה הבניין ומאפשרת כניסת אור ואוויר לייבוש הכביסה במסתור. השנייה, רשת נגד יונים מניילון חזק מאוד ובעל גמישות יוצאת דופן שמקנה לרשת אורך חיים של שנים רבות.

רשת נגד יונים היא המחסום האפקטיבי ביותר והדיסקרטי ביותר שמבטיח להשאיר את היונים מחוץ לבית לשכם בלי להזיק להם.

רשת מניילון למניעת כניסה של יונים לחללים סגורים היא פתרון ייחודי בגלל היכולת שלה להימתח למידות משתנות. רשת נגד יונים מניילון עשויה מחומר הנקרא פוליאתילן, הרשת עמידה בפני קרינת uv, מה שנותן לה אורך חיים של לפחות 5 שנים אם היא מתוחזקת כראוי. רשת נגד יונים מתאימה מאוד

הרחקת יונים מהמרפסת עם רשת ניילון
רשת נגד יונים - סגירת מרפסת חיצונית
הרחקת יונים מפרגולה חיצונית
רשת נגד יונים לפרגולה
רשת ליונים מקצועית
מתקין מקצועי של רשת נגד יונים
Call Now Button