התקנת רשת נגד יונים
רשת נגד יונים מניילון [כמו רשת דייג]

התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה

איך מתקינים רשת נגד יונים?

רשת נגד יונים מניילון היא הפתרון הכי יעיל, עמיד, ושקוף למניעת כניסה של יונים (וגם הפתרון ההומני ביותר). 

התקנת רשת נגד יונים מניילון מספקת פתרון מצוין עבור יונים שבחרו לקנן סביב או תחת מנועי מזגנים במסתורי כביסה או מרפסות שירות משתי סיבות עיקריות: הראשונה, רשת נגד יונים מניילון בעלת מראה שקוף שזה אומר שאין פגיעה בנוף הנשקף מבעד לחלון, היא אינה מכערת את מראה הבניין ומאפשרת כניסת אור ואוויר לייבוש הכביסה במסתור. השנייה, רשת נגד יונים מניילון חזק מאוד ובעל גמישות יוצאת דופן שמקנה לרשת אורך חיים של שנים רבות.

רשת נגד יונים היא המחסום האפקטיבי ביותר והדיסקרטי ביותר שמבטיח להשאיר את היונים מחוץ לבית שלכם מבלי לפגוע בהם.

רשת מניילון למניעת כניסה של יונים לחללים סגורים היא פתרון ייחודי בגלל היכולת שלה להימתח למידות משתנות. רשת נגד יונים מניילון עשויה מחומר הנקרא פוליאתילן, הרשת עמידה בפני קרינת uv, מה שנותן לה אורך חיים של לפחות 5 שנים אם היא מתוחזקת כראוי. רשת נגד יונים מתאימה מאוד.

רשת ליונים מקצועית

מתקין מקצועי לרשת נגד יונים

סכנות רבות קיימות לאדם הנכנס לתוך מסתור הכביסה לשם התקנת רשת נגד יונים. נזכיר כמה מהן: סכנת החלקה על הלשלשת, סכנת נפילה בזמן הירידה למסתור הכביסה או בזמן העלייה חזרה, סכנת נפילה אל מחוץ למסתור הכביסה סכנה בריאותית כתוצאה מחשיפה לאבק לשלשת היונים ועוד ועוד. התקנת רשת  ליונים במסתור כביסה הינה התקנה מורכבת שדורשת ניסיון והיכרות עם תחום הרחקת היונים שרק מתקין מקצועי לרשת נגד יונים יכול להתמודד איתה. אין מסתור כביסה אחד דומה לשני. ישנם מסתורי כביסה פתוחים לחלוטין, ישנם מסתורי כביסה עם מעקה נמוך, יש מסתורי כביסה עם מעקה למחצה. ישנם בשוק אף מסתורי כביסה בצורת האות "ריש". יש מסתורי כביסה הנמצאים בעומק רב ויש מסתורים אשר אין להם בסיס יציב. מניסיון אנחנו יכולים להצהיר כי יכולת אילתור בזמן התקנת הרשתות היא יתרון חשוב כך שיש חשיבות גבוהה לבחירת מתקין מקצועי לרשת נגד יונים שהוא האדם הנכון להתקנת הרשת נגד חדירת יונים. 

רשת נגד יונים, מתקין מקצועי של רשתות נגד יונים מחיר זול

התקנת רשת נגד יונים מניילון שקוף

כל התקנת רשת מבוצעת על ידי מתקין רשתות מקצועי

רשת ניילון בעובי 0.7 מ"מ מחוזקת בכבל פלדה

עוגנים יציבים לקירות הבטון

25 שנות ותק בתחום הרחקת יונים לצמיתות

התקנת רשת נגד יונים במחיר הכי זול

רשת נגד יונים לבנה מפלסטיק

רשת נגד יונים היא לא סתם רשת מפלסטיק שקונים בטמבורייה ותולים אותה עם אזיקונים. התקנת רשת נגד יונים לבנה מפלסטיק עלולה לקחת זמן רב לאדם שאינו מיומן. בנוסף, התקנת רשת נגד יונים שאינה ייעודית, כרוכה במאמץ גדול מאוד, המשימה מסוכנת הן מבחינה פיזית והן מבחינה בריאותית. גם הריחות קשים מאוד ואז, גם אם צלחתם, אתם תוך פרק זמן תתאכזבו כשתבחינו שרשת הפלסטיק מתפוררת לנגד עיניכם. רשת הפלסטיק אינה מיועדת כלל להרחקת יונים ויש לה שימושים אחרים ובטח לא בחשיפה לפגעי מזג האוויר במסתור הכביסה. במרבית המקרים התקנת רשת נגד יונים לבנה מפלסטיק לא תחזיק מעמד: אחת מן השתיים, או שהרשת תתפורר או שהאזיקונים יתבלו ויקרעו. ממש לא שווה את המאמץ.
בניגוד לרשת יונים מפלסטיק, רשת נגד יונים מקצועית למסתור כביסה הינה רשת ייעודית שעשויה מניילון. (רשת דומה לרשת דיג) בדיוק כמו בתמונה למעלה או רשת נגד יונים שעשויה מחבלים. כל רשת נגד יונים אחרת, בייחוד רשת נגד יונים מפלסטיק לבן נידונה לכישלון (כמעט). כדי להתקין רשת למסתור כביסה באיכות גבוהה יש לבחור מתקין מומלץ לרשתות נגד יונים: זהו מרחיק יונים מקצועי שיש לו את כל הכלים הדרושים להתקנת רשת נגד יונים, הוכחות מצולמות של מסתורי כביסה או מרפסות שירות שבהן התקין רשתות נגד יונים עם אחריות לעבודה שלו.

רשת נגד יונים מחיר

מחיר רשת נגד יונים בחלון ממ"ד

חלון הממ"ד משמש כיעד מועדף ליונים. היונים אוהבות לקנן בחלונות ממ"ד כי הוא רחוק מכל עין. בתוך החלון קיים כיס חלון שמשמש כמקום מסתור. כדי להימנע מקינון יונים בתוך כיס חלון ממ"ד אנו ממליצים להתקין רשת נגד יונים בחלון ממ"ד. מחיר רשת יונים לסגירת כיס חלון ממ"ד מתחילה מ- 450₪. עלות התקנת רשת למניעת כניסת יונים לתוך החלון יכולה להשתנות בהתאם לקושי ולגודל. אף על פי כן אנו נשתדל לא להעלות את מחיר התקנת רשת בכיס חלון מעבר ל- 450₪.

מחיר רשת נגד יונים במסתור כביסה [מרפסת שירות]

עלות ההתקנה של רשת נגד יונים מתחילה מ- 700 ש"ח למסתור כביסה סטנדרטי, ואף ליותר מכך עד 2000 ש"ח. במידה וכל דיירי  הבניין משתתפים במבצע להתקנת רשת נגד יונים אזי מחיר העלות מוזל יותר. חייגו 058-55558896 ונביא בפניכם דוגמאות למחירי רשתות נגד יונים, כיצד אנו מתמחרים ואיך אפשר להוזיל עוד יותר את טווח המחירים.

הצעת מחיר לרשת נגד יונים במסתור כביסה

רוב הפניות אלינו מתרכזות להתקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה. המקומות הללו קורצים ליונים מכיוון שהם נגישים ליונים. הבאנו בפניכם מספר ההצעות מחיר לרשת נגד יונים במסתור כביסה כאשר מדובר בהתקנה פנימית. אז ראשית נבהיר איך בנויה הצעת מחיר לרשת נגד יונים בהתקנה פנימית, כלומר התקנה של הרשת מתוך מרפסת השירות. בהמשך נדון גם בהתקנת רשת למסתור כביסה חיצוני כלומר התקנת רשת בשיטת סנפלינג.

Call Now Button