מקצוענים בהרחקת יונים

מ.ר 2161

הרחקת יונים לצמיתות המדריך המלא והמקצועי

היכן יונים מקננות

בארצנו הקטנטונת יש כמה מיני ציפורים (ויונקים) שנחשבים לשנואים עקב הנזק והמטרד שהם גורמים לבני האדם, ביניהם עטלפים (עטלף החרקים, עטלף הפירות), ציפור שנקראת מיינה הודית מצויה, דרור הבית וכמובן יונת הבית. יונים נחשבות, ולא בכדי, למזיק עקשני שמסרב לנטוש את ביתו ונלחם בחירוף נפש על הטריטוריה שלו. כשיש לכם יונים מטרידות בסביבת הבית ומיקום הקן שלהן לא ברור, התסכול גדל שבעתיים. אז היכן יונים מקננות? התשובה: כמעט בכל מקום. יונים מקננות בתוך אדניות, יונים מקננות על הגג, יונים מקננות בתוך הגג, יונים מקננות על אדן החלון, יונים מקננות מעל החלון, יונים מקננות על המזגנים, יונים מקננות מתחת למזגנים, יונים מקננות במרפסת השירות, יונים מקננות במסתור הכביסה ועוד ועוד. 

מה מרחיק יונים?

אם הבית שלכם הפך להיות אטרקציה עבור יונים, ריכזנו עבורכם מספר שיטות מומלצות של הרחקת יונים לצמיתות. ראשית חשוב לנו להדגיש שכאן לא נדון בנושא הדברת יונים עם רעל שנחשבת לשיטה אכזרית ובלתי יעילה בעליל אלא רק בשיטות להרחקת יונים שלא גורמות להם סבל או נזק בלתי הפיך. השיטות היעילות ביותר של הרחקת יונים לצמיתות הן רשתות נגד יונים או דוקרנים נגד יונים למרות שניתן למצוא בשוק הרחקת היונים שיטות נוספות. ריכזנו עבורכם מספר שיטות מומלצות כדי שתדעו מה מרחיק יונים.

  • רשתות להרחקת יונים

רשתות נגד יונים מתאימות בעיקר לסגירת חללים גדולים או מפתחים גדולים. רשתות להרחקת יונים מותקנות לאורך בניינים לשם סגירת מרפסות שירות או מסתורי כביסה (בשיטת סנפלינג) לשם חודרות יונים בנקל. רשת נגד יונים מומלץ להתקין רק עם מתקין מקצועי של רשתות נגד יונים. (מרחיק יונים מקצועי). ישנן שני סוגי רשתות נגד יונים: רשת שקופה שמזכירה רשת דייג (מומלצת מאוד) שהפתחים שלה מעוינים ויש גם רשת חבלים שהפתחים שלה מרובעים.

  • דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים (קוצים ליונים) היא שיטת הרחקת יונים אפקטיבית ויעילה מאוד המיועדת להגן על משטחים שעליהם נוחתות יונים. זו שיטה נפוצה מאוד מכיוון שהיא שיטה הומנית להרחקת יונים שגורמת ליונים רק אי נוחות. התקנה נכונה ומקצועית של הדוקרנים על אדן החלון או סף החלון תרחיק את היונים לצמיתות. בשוק המקומי נפוצים שני סוגי דוקרנים עם תג איכות ותג מחיר שונה. לא נמליץ על דוקרנים מפלסטיק עם תג מחיר זול יותר והיעילות שלהם בהתאם.
לדעתנו, הדוקרנים המומלצים ביותר להרחקת יונים לצמיתות הם דוקרנים איכותיים מנירוסטה שהם גם עמידים יותר לשמש – המחיר שלהם למטר עומד על 20 ₪.

  • דחלילים להרחקת יונים

דחלילים להרחקת יונים הינם בובות, שהנפוצות ביניהן: דחליל דמוי עורב או דחליל דמוי ינשוף שנחשבים אויבים טבעיים של יונת הבית. התקנת דחלילים במקומות שבהם נרצה להרחיק את היונים (מנוע של מזגן, סף חלון, אדן חלון, מרפסת שמש, מרפסת שירות) אמורה להפחיד את היונים ולגרום להם לחפש אתר קינון חלופי. דחלילים לגירוש יונים ממש לא מבריחים את היונים, כך טוען מרחיק היונים של חברתנו. מבחינת מחיר, מחיר של דחליל דמוי ינשוף או דחליל דמוי עורב, מחירם יכול להגיע ל 200₪ לערך.

  • אמצעים חשמליים או אלקטרוניים להרחקת יונים

אמצעים חשמליים או אמצעים אלקטרוניים נחשבים גם הם לשיטה הומנית להרחקת יונים מגגות בעיקר. שיטה זו של הרחקת יונים מבוססת על פסי הלם חשמליים. מדובר בפסים מתכת המחוברים למקור מתח נמוך וכשהיונה באה במגע עימם היא חוטפת זץ חשמלי [מכת חשמל רגעית] שגורם ליונים אי נוחות. כפי שהזכרנו, שיטה זו מתאימה בעיקר לגגות רעפים או משטחים שעליהן יונים נוחתות.

 

הרחקת יונים מגג רעפים

סאנשיין הרחקת יונים לצמיתות בעלת ניסיון רב בתחום הרחקת יונים ואנו סמוכים ובטוחים שתקבלו שירותים עם הטכנולוגיה והאמצעים החדישים ביותר. הצוות מקצועי ואדיב מטעם סאנשיין הרחקת יונים ילווה אתכם לכל אורך התהליך. אנו מציעים לכם שירות מקצועי על ידי צוות שעבר הכשרה מיוחדת לסילוק יונים מגג רעפים [או גג שטוח].

כבר בשיחת ההיכרות נייעץ לכם כיצד נסלק את היונים לעד ונמנע את חזרתן בשנית. חשוב שתדעו שבזמן שאתם מקבלים מאיתנו שירות של הרחקת יונים לצמיתות אנו בהחלט נעשה ונעשה כל מאמץ לעמוד מאחורי ההבטחה שלנו. הרחקת יונים מגג רעפים תבוצע בכמה שלבים כאשר בשלב הראשון נבצע ניקוי צואת יונים מגג הרעפים. בשלב השני נדביק פסי הלם חשמליים או נתקין דוקרנים נגד יונים.

הרחקת יונים מקולט סולרי [פנל סולארי]

הרחקת יונים ממסתור כביסה

הרחקת יונים ממרפסת שירות

הרחקת יונים מהמזגן

Call Now Button